Як опинитися в центрі уваги — 7 порад зі світу моди

Те, як ви вписуєтеся в навколишній світ з точки зору моди, залежить від вашого настрою. Іноді вам просто хочеться загубитися в натовпі, а іноді хотілося б, щоб увага оточуючих була прикута до вас. Буває, що вам хочеться виділятися, і це нормально. Робити це вам допоможуть 7 порад, які допоможуть вам відчути себе зіркою моди!
 
 

1. Поєднуйте обтягуючі і вільне
Одна з найбільш очевидних порад, слідуючи якій, ви будете виглядати незвично, — поєднувати крайності. Це
не означає, що ви повинні використовувати конфліктуючі візерунки або
кольору в своєму гардеробі, але, якщо одна деталь гардеробу обтягує
тіло, а інша на її тлі сидить вільно, — це те, що вам потрібно!
Наприклад, надягніть обтягуючі джинси з вільним топом або плаття з легінсами.
 
2. Приділіть увагу різних матеріалів

Бавовна з додаванням синтетики — не єдиний матеріал в світі. Пробуйте різні матеріали, але робіть це обережно і помірно, як ви зробили б з кричущими аксесуарами. У холодні місяці час від часу дозволяйте собі надіти светр кашеміру, влітку — шовкове плаття.
 
 
3. Акуратно вибирайте кольори
 

Колір відіграє важливу роль в модних тенденціях. Існують
правила поєднання кольорів (наприклад, про те, що не можна вибирати
надто кричущі кольори), але правила придумані, щоб їх порушувати!
Навіть якщо ви найбільше любите нейтральні кольори, мати пару яскравих речей в гардеробі ніколи не завадить. Якщо ви поєднуєте два кольори — їм краще бути яскравими і доповнювати один одного.

4. Пограйте з симетрією
Гарна мода симетрична, але чудова мода дозволяє собі трохи асиметрії! Баланс — це важливо, але дуже ретельно дотримуваний баланс — це не більше, ніж нудно. Трохи порушити симетрію можна навіть масивним браслетом або годинником на зап\’ясті. Можна піти далі і підібрати спідницю, яка прикриває одну ногу сильніше, ніж іншу. Невеликий дисбаланс — це те, на що люди вважають за краще подивитися двічі, перш ніж відвести погляд!

5. Використовуйте аксесуари з розумом
До речі, про годинники і браслети: аксесуари можуть моментально привернути до вас увагу людей навколо. Головне
завдання аксесуарів — зробити їх цікавою частиною загального
«ансамблю» вашого одягу, але не настільки, щоб вони перетягували на себе
всю увагу оточуючих!
Для жінок таким аксесуаром може бути, наприклад, ремінь великого розміру. Для чоловіків — шпилька для краватки або стильний годинник.
 
6. Цікаві візерунки
Візерунки і малюнок — це поєднання двох згаданих вище важливих тем: теми кольорів і теми симетрії. Незвичайний візерунок — вірний спосіб опинитися в центрі уваги! І зовсім не обов\’язково використовувати візерунки, які вже встигли набити оскому, типу шотландської клітки або квіткових принтів. Замість цього поєднуйте геометричні візерунки з яскравими контрастами кольорів. Такі візерунки модні, але не дуже популярні, так що ваш стиль буде унікальним і при цьому привабливим.

7. Нехай в вашому образі буде елемент іншої культури
Якщо ви дійсно хочете виділитися з натовпу — подумайте про щось, чого люди навколо вас, швидше за все, ніколи не бачили. Використовуйте етнічні мотиви — так ви продемонструєте свої витончені смаки і знайомство з тенденціями з усього світу. Наприклад, зверніть увагу на індійські етнічні шати!