Як вибрати плаття в горошок

Поєднання білого горошку на чорному тлі вважається класикою. Хоча любителі яскравіших фарб теж не обділені, оскільки дизайнери створюють все нові і нові нестандартні варіанти горошку на тканині. Наприклад, поєднання білого та зеленого або чорного та червоного. Можна сміливо експериментувати з матеріалом та фасоном нарядів, у дизайнерських колекціях зустрічаються:

  1. Літні сарафани.
  2. Класична жіноча сукня в горошок.
  3. Шикарні вечірні оздоблення.
  4. Повсякденне вбрання.

Як вибрати плаття в горошок

Безсумнівно, кожна жінка зможе підібрати гарну сукню в горошок, що відповідає фігурі та нагоді.

Одне з найпопулярніших поєднань – білий горох на червоному тлі. Але на думку стилістів, таке забарвлення трохи застаріло, хоча виглядає вбрання дуже романтично. Білий горох на синьому фоні дуже освіжає та підходить як темноволосим, так і світловолосим красуням. До такої сукні можна додати червоні, коричневі або зелені аксесуари.

Сукня у великий чи дрібний горошок?

Правильно підібраний малюнок згладжує недоліки фігури, такі, наприклад, як опуклий живіт, що, без сумніву, стрункішає жіночий стан. На думку стилістів, горошок освіжає обличчя. Доповнити класичну сукню в горох можна яскравим яскраво-червоним акцентом.

Великий горошок на білому тлі робить більш об'ємною фігурою. Тому повним жінкам варто враховувати цей фактор при виборі одягу з таким принтом. Оздоблення в дрібний горошок добре витончує фігуру, що добре помітно на фото.

Злегка витягнуті великі горошини приховують зайвий об'єм у ділянці грудей та стегон. Тому навіть якщо у тренді великий горох, а у жінки неідеальна фігура, то вона може скористатися цією хитрістю або підібрати модель з елементами "вічного" принта. Наприклад, можна вибрати фасон, де ліф сукні в горошок, а низ однотонний чи навпаки. Крім того, варто поекспериментувати, поєднуючи в одній сукні матеріали з горошком різних розмірів.

Як вибрати плаття в горошок

Хто може носити сукню у горошок?

За твердженнями стилістів, сукня в горошок омолоджує зовнішність, а отже, цей ретро-образ стане чудовим рішенням для жінки, якій за 50 років. Особливість візерунка полягає в тому, що він підходить жінкам будь-якого віку та статусу.

Вибираючи фасон, важливо відштовхуватися від конституції своєї постаті. Власниці тонкої талії можуть дозволити собі плаття в горох приталеного силуету, що акцентує увагу на красі дівочого табору. Тип фігури «пісочний годинник» універсальний. Його володарки можуть собі дозволити абсолютно будь-який фасон. Що стосується жінок, з фігурою типу «трикутник», то їм краще вибирати моделі з пишною спідницею, як це добре видно на фото. Для корекції силуету грушоподібних дам необхідно вибирати сукні з відкритими плечима, рукавами ліхтариками або кажаном.

Аксесуари до сукні в горошок

Розмір горошку на тканині диктує володарці гарного вбрання, який аксесуар вибрати. Великий принт вимагає пари великих аксесуарів, а дрібний відповідно пари дрібних. Як аксесуари можна використовувати: браслет, шарф, сумка, капелюх, кольє, хустку та ремінь. Головне правило у виборі аксесуарів: дотримуватись мінімалізму.

Сукня в горошок є жвавою моделлю, тому велика кількість аксесуарів може виглядати вульгарно. Чим простіше аксесуари, тим красивіший образ жінки. Якщо хочеться розбавити принт, то не знайти кращого доповнення до образу ніж тонкий контрастний ремінь. Чорне плаття в білий горошок відмінно виглядає з червоним пояском, на який, за бажання можна прикріпити штучну або живу квітку. Не варто в такому випадку додавати до образу капелюх або сумку великого розміру, краще щоб квітка залишалася яскравим акцентом.