Як швидко скинути зайву вагу — 10 простих порад

Насправді скинути вагу не так вже й складно, хоча багатьом людям це здається непосильним завданням! Зазвичай ми легко починаємо худнути, але підтримувати такий режим існування в довгостроковому періоді стає важче. Ці поради допоможуть вам уникнути труднощів у вашому прагненні мати струнким тілом!

 
1. Пийте багато води
Так ваше тіло перестане затримувати рідину і набрякати, що дозволить вам швидко втрачати вагу і об\’єми. Крім того, достатня кількість рідини, яку отримує тіло, є запорукою ефективної роботи м\’язів. Замініть сік або газовану воду звичайною водою!
 

2. Піднімайте, кидайте, рухайтеся
Піднімання тягарів — це корисне навантаження, яке цілком можливе в домашніх умовах. Займайтеся підніманням тягарів щоранку, і дуже скоро ви помітите позитивні зміни. Ще один хороший тип навантаження — метання м\’яча, наприклад, футбольного або волейбольного. Це зміцнює м\’язи і розвиває загальну спритність.
 
3. Гуляйте вранці
Щоденні прогулянки, особливо якщо для них треба вилазити з теплого ліжка і виходити на холодне повітря, — важке завдання. Але це дуже важливо, якщо ви дійсно хочете схуднути! Щоденна ходьба в середній швидкості протягом, як мінімум, півгодини —
цілком достатне навантаження для того, щоб почати спалювати зайві
калорії і зайвий жир.

 

4. Їжте більше овочів і фруктів
Фрукти і овочі містять відносно мало калорій і багато клітковини, позитивно позначається на травленні.
 
 

5. Готуйте вдома і уникайте напівфабрикатів

Не купуйте продукти, що містять рафінований цукор, фруктозу, глюкозу і кукурудзяний сироп в якості головних інгредієнтів. Їжа, що подається в ресторанах і кафе, також може містити небажані добавки. Найкраще почати більше готувати вдома з натуральних інгредієнтів — так ви будете точно знати, що ви їсте.
 
 

6. Дивіться на блакитне

Ви коли-небудь бачили ресторани, де стіни, тарілки або столи були б блакитними або синіми? Ні — зазвичай вони оформляються в теплих тонах. Дослідження показують, що блакитний і синій кольори знижують апетит. Уникайте червоних, жовтих і коричневих відтінків в кімнаті, де ви їсте, — ці кольори, навпаки, розпалюють апетит. І купіть синю тарілку!
 
 

7. Менше дивіться телевізор

Чим менше ви дивитеся телевізор — тим менша ймовірність, що ви з\’їсте зайвого. Безліч досліджень наочно демонструють: люди з\’їдають більше, коли дивляться телевізор. Або придумайте собі корисний варіант перекусу замість звичайних чіпсів!
 

 

8. Уникайте білої їжі

Їжа,
що складається з білої муки, така, як білий хліб — це великі порції
простих вуглеводів, споживання яких може привести до швидкого набору
ваги.
Замість білої муки їжте, наприклад, цільну житню; також збільшіть в раціоні частку споживання складних вуглеводів — перш за все злаків.
 
 

9. Спіть достатньо

Так-так, якість сну впливає на вагу! Людині просто необхідно спати по 7-8 годин на день. Проблеми зі сном можуть викликати недолік в організмі життєво важливих гормонів і депресію, що впливає на набір ваги.
 
 

10. Пийте каву без добавок
Латте і капучіно можуть містити по кілька сотень калорій на чашку! Хороша новина: цього можна уникнути. Стакан звичайної кави з невеликим додаванням молока цілком може замінити їх і при цьому не є калорійною бомбою.