Як вибрати найкращий крем для обличчя?

Під впливом навколишнього середовища шкіра втрачає поживні речовини та вологу, набуваючи сірого відтінку. Пори розширюються, всередину потрапляє бруд і з’являються чорні крапки. Згодом втрачається еластичність, і утворюються зморшки. Особа, як менш захищена частина тіла, інтенсивніше піддається такого роду впливам. Косметичні засоби розробляються спеціально для того, щоб захистити шкіру, наситити поживними речовинами і уповільнити процеси старіння.

Очищаючі креми позбавляють шкіру від ороговілих клітин. Виготовлені вони на кшталт скрабу, тобто. мають тією чи іншою мірою жорстку текстуру. Тому користуватися цими кремами рекомендується не частіше ніж двічі на тиждень. Однак є й такі, що мають м’яку будову, їх можна застосовувати щодня.

Зволожуючі креми насичують шкіру вологою, яку забирає негативний вплив навколишнього середовища. У складі у них мають бути такі речовини, як емоленти та хумеканти. Перші надають гладкість та еластичність, а другі – утримують у шкірі вологу. Антивікові креми призначені, щоб уповільнити процес старіння. Таке можливе завдяки ретинолу, який вважається похідним вітаміну А, а також пептидам та особливому білку – сиртуїну, здатному покращувати структуру шкіри. У складі хорошого крему, що омолоджує, все це є.

Захисні косметичні засоби створені, щоб уберегти шкіру обличчя від вільних радикалів. Склад цих кремів обов’язково включає антиоксиданти, а саме: нікотинамід та коензим Q10. Перший з них має ще й протизапальну дію, а другий здатний зменшувати ознаки старіння, що вже з’явилися. Креми, що освітлюють, потрібні, щоб зробити менш помітними пігментні плями, що з віком з’являються на обличчі та шиї. Освітлення відбувається за рахунок дії гідрохінону, проте кількість цієї речовини не повинна перевищувати 2%.

Косметичні засоби від засмаги оберігають особу від УФ-променів. Це можливо завдяки SPF — речовині, що поглинає УФ-випромінювання. Крем із гарним ступенем захисту від сонця міститиме SPF у кількості не менше 30 одиниць. Проти вугрів теж існують спеціальні креми, у складі яких знаходиться саліцилова кислота та перекис бензоїлу. Перший інгредієнт має підсушуючий ефект, а другий є антибактеріальним засобом.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *