Яким має бути одяг для дівчаток?

Дорогі матусі, наші дівчата дорослішають і, звичайно ж, їх гардероб теж повинен зазнавати свої зміни і «дорослішати» разом з ними. Гардероб підлітка відрізняється від гардероба дитини або від гардероба дорослої жінки. І про це потрібно обов’язково пам’ятати, якщо захотiли купити одяг для дівчинки.

У підлітковому віці дівчинки найбільш трепетно ​​ставляться до свого зовнішнього вигляду. Для багатьох з них дуже важливо, яке враження вони справляють на оточуючих.

Адже часто саме в цьому віці формується самооцінка, а також «нарісовивается» непотрібні комплекси.

Яким має бути одяг для дівчаток?

Яким має бути одяг дівчинки-підлітка?

Тому одяг для дівчинки-підлітка повинна бути:

Комфортною і зручною — тобто відповідати образу життя дівчинки.

Модною, красивою і найголовніше — сучасної!

А так як в цьому віці дівчинки ще толком самі не розуміють, як зробити свій образ стильним, модним і цікавим, ми, батьки, повинні їм в цьому допомагати і, тим самим, розвивати у дочки почуття смаку. Чи не наполегливо і нав’язливо диктувати своє бачення «прекрасного», а граючи, пропонуючи різні варіанти, радячись з дитиною, знаходячи компроміси.

Отже, наша з вами завдання, зробити якісну основу гардероба, щоб докуповуючи одинично якісь ультрамодні речі, актуальні в поточному сезоні, образ дівчинки виходив стильним і цікавим, не виглядав нудно і сіро або навпаки, «одягну все краще відразу».

Базовий гардероб для дівчинки підлітка

Основа будь-якого гардероба, в тому числі і підліткового — базові речі. До речі, якщо ви зараз відкриєте шафу і подивіться на речі дочки, то швидше за все ви виявите там саме їх. Просто ви не знали про це 🙂 І це абсолютно логічно, тому що як раз базові речі відповідають за комфорт, зручність і тепло.
Але щоб ми з вами говорили на одній мові, давайте проговоримо, що ж таке базові речі.

Базовими називають речі, які:

  • мають простий лаконічний крій;
  • на них відсутні будь-які декоративні елементи.

Як тільки до речі щось пришили, асиметрично відрізали, задрапували, тобто з’явився складний крій або декоративні елементи — вона автоматично втрачає свою «базовість» і переходить в розряд речі, що належить до певного стилю. Назвемо такі речі «родзинками».

Найголовніша особливість базових речей: всі базові речі поєднуються між собою!

Яким має бути одяг для дівчаток?

А саме це і потрібно нашій дитині. Вона повинна з закритими очима витягнути речі з шафи і точно знати, що вони підходять один до одного!

А також базові речі безболісно поєднуються з тим самим «родзинками». Тоді як скомплектувати «родзинки» між собою справа непроста і вимагає певних умінь і знань в області стилістики.
Базові речі в підлітковому гардеробі просто зобов’язані бути кольоровими!

Якщо почитати статті в інтернеті на цю тему, то можна виявити, що базові речі — це тільки чорно-сіро-біло-бежеві екземпляри.

Але синій або бордовий лаконічний джемпер з ромбами чому не база? І одна з причин, чому гардероби наших дівчат заповнюються чорними і сірими речами, — це невміння правильно комплектувати кольорові речі.

Як зібрати ідеальний гардероб для дівчини-підлітка?

Отже, в правильному підлітковому гардеробі приблизно 70-90% речей повинні бути базовими. Саме вони дозволять дитині відчувати себе комфортно, саме ці речі комплектуються між собою з «закритими очима» і саме з ними безбоязно можна комплектувати речі складного крою, що мають певну стилістику. І це властивість дає можливість отримувати максимальну кількість різних комплектів одягу з одних і тих же речей.

Правильні жакети

Наприклад, «сьогоднішній» правильний жакет для дівчини виглядає не коротко, обтягівающе і приталені, а навпаки: він прямого крою, найчастіше подовжений, має неширокий комір (лацкан) або комір може зовсім відсутніми, двобортні моделі теж дуже актуальні й сучасні.

Якщо дівчинка любить підкреслювати талію — надіньте зверху ремінець. Додатковий аксесуар ніколи не буде зайвим в цьому випадку.

Правильні брюки

Актуальні молодіжні штани зараз, як правило, завужені і вкорочені.

Такі моделі брюк найбільш універсальні, тому що дозволяють носити під них практично будь-яке взуття: балетки, кросівки, лофери, снікерси, туфлі-човники на підборах і без і т.д.

Якщо у дівчинки немає якихось особливостей фігури, то не потрібно купувати прямі довгі штани. Під такі моделі більш спортивне взуття вже не надіти, так і правильну довжину цих брюк потрібно строго дотримуватися: одну і ту ж пару під взуття на плоскому ходу або під невеликий стійкий каблук вже не одягнеш.

Правильні кардигани

Ще приклад — кардигани. Обтягуючі моделі з тонкого трикотажу на дрібних гудзиками вже не актуальні.

Зараз в моді прямі силуети, може бути велика фактурна в’язка, знову ж таки, приталений кардиган можна за допомогою вузького пояса в тон або навпаки, контрастним ременем.

Я привела вам лише деякі приклади, щоб наочно показати, що таке актуальність і сучасність речей.