Кілька кроків на шляху до пружних сідниць

Всі чоловіки знають, що стандарт жіночої краси — 90х60х90. А от про те, як важко зробити свої «нижні 90» красивими і пружними, їм не відомо. Тут одного бажання мало — щоб досягти результату, потрібно довго і наполегливо працювати. Як? Ми сьогодні розповімо.

КРОК 1
Пам\’ятайте: сидячий спосіб життя — ворог найкрасивіших

Люди з сидячою роботою очолюють групу ризику на некрасиві сідниці. В силу своєї природи вони представляють собою групу великих м\’язів, які з легкістю набирають тонус, але так, же легко і втрачають його при відсутності навантажень. Більше того: кровообіг в цьому місці досить слабкий, тому переважна більшість жінок і знайомляться з таким неприємним явищем як целюліт.

КРОК 2
Вибирайте тренування в статодинамічному режимі з використанням тренажерів
{PAGEBREAK}
Щоб зробити сідниці красивими, важливо не тільки привести м\’язи в тонус, а й позбутися зайвого жиру. Тому бажано комбінувати фізичні вправи і спеціальні тренажери для сідниць і ніг. Найкраще в цьому випадку підійде тренування в статодинамічному режимі, коли під час виконання вправ ви будете дотримуватися якогось певного положення тіла — так м\’язи сідниць будуть постійно напружені. Для більш вагомого навантаження робіть все в повільному темпі.

КРОК 3
Наситіть організм киснем

Під час фізичних вправ дуже важливо приділяти увагу аеробним навантаженням — вони допоможуть наситити організм киснем, що прискорює обмін речовин і сприяє спалюванню жирів. Щоб досягти гарного результату, потрібно займатися 3 рази на тиждень, роблячи 2 підходи по 15-16 разів на кожну вправу для сідниць.

КРОК 4
Будьте активніше

Щоб задіяти м\’язи сідниць, зовсім необов\’язково мучити себе виключно вправами. Відмінно зможе їх замінити, скажімо, катання на велосипеді або роликових ковзанах. Такі розважальні заняття можна відмінно чергувати з вправами під керівництвом тренера в тренажерному залі.