Купити футбольного м’яча: особливості вибору

Якщо перед Вами і друзями постало питання про вибір м'яча, відразу врахуйте покриття, на якому будете грати. Якщо це тверде покриття типу гравію або асфальту, то придбайте м'яч недорогий, за кілька сотень рублів, щоб через пару ігор Вам не шкода було дивитися на обдертий снаряд. Ви можете зараз купити футбольного мяча по гарнiй цiнi.

Однак при грі на трав'яному покритті, наприклад, на футбольному газоні, стадіоні, варто задуматися про покупку дорогого, професійного м'яча. Один знайомий займався прибиранням офісів і одного разу всю свою зарплату витратив на справжній трофейний м'яч. Але радіти йому довелося недовго — після першої ж гри виявилося, що м'яч напоровся на вістрі забору і в шкіряній сфері утворилася добротна дірка.

Крім того, професійні м'ячі хороші тим, що відштовхують вологу і бруд, а також служать своїм господарям тривалий час.

Існує думка, що синтетичні м'ячі гірше шкіряних. Ця думка є помилковим, адже все сучасним фірми роблять снаряди з полімерів, за якістю в кілька разів перевершують натуральні матеріали.

Особливість м'ячів з кожзамінників полягає в тому, що вони досить довго тримають округлу форму і в разі намокання не змінюють траєкторію свого польоту.

Підбираємо розмір футбольного м'яча під вік

Першочерговим аспект, який необхідно усвідомити вибираючи м'яч, це вік тих, хто буде їм грати.

  1. Для дитини до 8 років слід купувати дитячий футбольний м'яч 3-го і 4-го розміру вагою від 290 до 350 грам.
  2. Для більш старшої категорії від 8 до 12 років слід брати розмір 4 вагою від 290 до 350 грам.
  3. Юнакам старше 12 років і дорослим футболістам рекомендується купувати стандартний 5-й розмір. М'ячами повинні мати вагу 420-450 грам.

Бренди

Досить часто доводиться чути від покупців таке питання: «Який виробник випускає кращі м'ячі?». Також, нерідко запитують про доцільність платити втридорога за м'яч елітного бренду. Ознайомившись з наведеною нижче інформацією, ви можете самостійно дати відповіді на поставлені питання.

Поняття «кращий» стосовно футбольних м'ячів взагалі є надзвичайно розмитим. Ми вже знаємо, що деякі м'ячі краще підходять для певних покриттів, інші виділяються аеродинамічними властивостями, а треті більш довговічні і зносостійкі.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *