Leoland – це унікальний проект, що поєднує розвиток дітей, освіту і спорт

Проблема підтримки гарної спортивної форми, здавалося б, не повинні стосуватися дітей. Однак це далеко не так, тому як статистичні дані демонструють невтішні результати. У розвинених країнах останнім часом постійно зростає кількість дітей страждають від надмірної ваги. Фізична активність дітей нижче рекомендованої лікарями на 40%. Якщо не зупинити це зростання, то марними будуть надії на здорове молоде покоління. Leoland – це унікальний проект, що поєднує розвиток дітей, освіту і спорт, детально тут https://leoland.ua.

В даний час діти все менше інтересу проявляють до активних і рухливих ігор. Яким би телепнем не здавалося дитина, можна знайти саме той вид спорту, який буде йому до вподоби. Абсолютно неспортивних не народжується ніхто.

Тут важливо пояснити дитині необхідність таких занять. Хоча багато хто з них знаходять тисячі відмовок. Тим більше, що уроки фізкультури і то чим їм доводиться займатися ніяк не сприяє підвищенню інтересу до спорту. Хтось вважає себе абсолютно непристосованим до спортивних занять, а хтось вважає, що це не «круто». Найчастіше діти вважають за краще посидіти і пограти в комп’ютерні ігри, чим потіти на тренуваннях в спортзалі. Є діти, яким не подобається грати в команді, в цьому випадку можна підібрати не командний вид занять.

Важливо привчати дитину до рухливих ігор з самого дитинства. Ви можете купити дитячі ігрові комплекси для дачі і придумати разом з дитиною цікаві ігри на гірці або сходах.

А якщо дитина вже має зайву вагу, то він соромиться і не хоче відвідувати спортзал, щоб над ним сміялися. Тут знадобиться значно більше зусиль, щоб переконати його зайнятися своїм здоров’ям і зігнати зайву вагу.

Хорошою мотивацією може стати і особистий приклад батьків. Однак якщо з особистим прикладом складно, то слід розповідати і всіляко переконувати дитину на прикладах відомих спортсменів в необхідності занять спортом.

У підлітковому віці діти особливо хвилюються з приводу шкільних уроків фізкультури і намагаються знаходити масу відмовок, щоб не відвідувати їх. Якщо таке відбувається з вашою дитиною, то вам пора поспілкуватися з викладачем і знайти спільне рішення. Не влаштовує фізкультурна форма, то можна домовитися про те, щоб дитині дозволили одягати більш вільний одяг, і він буде відчувати себе комфортніше.

Але занять спортом на уроках недостатньо для підтримки гарної форми і доброго здоров’я, потрібно більше часу для фізичних вправ.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *