Як і коли потрібно займатися спортом чоловікам

У будь-якому віці кожній людині хочеться виглядати підтягнутим, струнким і молодше своїх років, тому в житті кожного чоловіка рано чи пізно виникає бажання зайнятися спортом. Але заняття спортом вимагають граничної уваги до організму. І якщо Ви самі собі дорогі, то подбайте про себе і пройдіть ретельний медичний огляд, який обов\’язково повинен включати в себе електрокардіограму (далі ЕКГ).

ЕКГ з навантаженням дозволить визначити захворювання серця, артрит. Звуження судин не дозволяє серцю отримувати достатньої кількості крові, що вельми шкідливо для організму, а тим більше при заняттях спортом. За великим рахунком середній вік — це вже привід для того, щоб періодично обстежувати своє серце, навіть якщо Ви займаєтеся спортом. Швидка ходьба на тренажері може бути для Вас корисна і принесе задоволення в тому випадку, якщо ЕКГ без навантаження дало відмінний результат.

Якщо застосувати навантаження і отримати позитивні результати, то можна викладатися по повній програмі в заняттях з легкої атлетики. До групи ризику в будь-якій віковій категорії входять курці, а також люди, що мають рівень холестерину вище 200 мг або високий тиск. У цьому випадку проведення ЕКГ з навантаженням більш ніж обов\’язково. Імовірність похибки обстеження мізерно мала, тому цій процедурі можна довіряти. І якщо у Вас все гаразд, дійте, займайтеся спортом, будьте бадьорі і здорові. Успіхів!