Як і коли потрібно займатися спортом чоловікам

У будь-якому віці кожній людині хочеться виглядати підтягнутим, струнким і молодше своїх років, тому в житті кожного чоловіка рано чи пізно виникає бажання зайнятися спортом. Але заняття спортом вимагають граничної уваги до організму. І якщо Ви самі собі дорогі, то подбайте про себе і пройдіть ретельний медичний огляд, який обов\’язково повинен включати в себе електрокардіограму (далі ЕКГ). UNI FORCE – новий фітнес-комплекс преміум-класу для вас і ваших близьких. Тут продумана кожна деталь, бо комфорт починається з дрібниць. Детально тут uniforce.ua.

ЕКГ з навантаженням дозволить визначити захворювання серця, артрит. Звуження судин не дозволяє серцю отримувати достатньої кількості крові, що вельми шкідливо для організму, а тим більше при заняттях спортом. За великим рахунком середній вік — це вже привід для того, щоб періодично обстежувати своє серце, навіть якщо Ви займаєтеся спортом. Швидка ходьба на тренажері може бути для Вас корисна і принесе задоволення в тому випадку, якщо ЕКГ без навантаження дало відмінний результат.

Якщо застосувати навантаження і отримати позитивні результати, то можна викладатися по повній програмі в заняттях з легкої атлетики. До групи ризику в будь-якій віковій категорії входять курці, а також люди, що мають рівень холестерину вище 200 мг або високий тиск. У цьому випадку проведення ЕКГ з навантаженням більш ніж обов\’язково. Імовірність похибки обстеження мізерно мала, тому цій процедурі можна довіряти. І якщо у Вас все гаразд, дійте, займайтеся спортом, будьте бадьорі і здорові. Успіхів!

Харчуйтеся правильно

Вирішивши схуднути в області сідниць, не поспішайте різко обмежувати себе в їжі. Не варто сідати на овочеву дієту і відмовлятися від м\’яса і риби — під час тренувань ви будете втрачати величезну кількість енергії, а схуднення відбуватиметься тільки при поповненні необхідних запасів енергії, а значить при наявності таких продуктів у раціоні. Скоротити вам доведеться виключно кількість уживаних жирів.

Зараз скажу як жінка: воно реально працює! Користуючись нашими порадами, ви не тільки станете власницею пружних красивих сідниць, але і поліпшите своє здоров\’я. Удачі — і нехай чоловіки звернуть собі голови!