Як можна використовувати Кока-Колу в побуті

Для більшості з нас Кока-Кола це просто дуже смачний напій. Не всі, знають, що цей напій набагато більше може знадобитись не тільки для пиття. Швидше навпаки, вживаючи регулярно Кока Колу ви ризикуєте нашкодити своєму здоров\’ю. Є думка, що печінку людей, які регулярно вживають цей напій можна порівняти з печінкою алкоголіків.

Тим не менш, не поспішайте викидати цей чудо напій, він може нам ще стати в нагоді. Читайте статтю і дізнайтеся, які ще способи застосування Coca-Cola використовують люди.

Як відомо, до складу Кока-Коли входить ортофосфорна кислота. Саме завдяки їй цей напій може стати в нагоді не тільки для пиття.

Використовуючи Кока-Колу, ми зможемо очистити від іржі потрібну металеву річ — наприклад, гвинт, болт або гайку. Ми також можемо використовувати Кока-Колу для очищення сантехніки у ванній кімнаті, або на кухні. Унітаз, раковина, ванна — все це чиститься не гірше ніж комети або інші миючі засоби. Просто налийте Кока-Коли в унітаз і залиште на п\’ять-десять хвилин. Жоден мікроб не виживе. Після цього чистите йоржиком, як ви це зазвичай робите. Плюс до всього ще й запах залишиться приємний. Вбиває Кока-Кола і вапняний наліт в раковині.

Застосування Кока-Коли далеко не обмежується цим. Вона ідеально підходить для чищення срібла і ювелірних прикрас. Також за допомогою Кока-Коли можна очистити монети, бронзові вази та інші антикварні речі.

Якщо у вас підгоріла їжа — Кока-Кола і тут допоможе. Замочіть посуд з пригорілою їжею в Кока-Колі на годинку-другу, і вона у вас легко відмиється.

Використовують Кока-Колу і для прочищення труб. Якщо під рукою немає спеціального засобу, залийте Коли і залиште на час. Ефект звичайно не такий, як від спеціалізованого засобу, але теж допомагає.

А про те, що Кока-Кола розщеплює жир, ви чули? Саме так. Причому
вона допоможе не тільки видалити жирні плями з одягу, але навіть
впорається з плямами від машинного масла, якщо ви, раптом випадково
поставите таке, ремонтуючи автомобіль.
Просто замочіть річ в Кока-Коле годин на десять. Потім прасуєте ще раз річ з використанням рідини для миття посуду, і обполосніть чистою водою.

Всі автомобілісти знають, що Кока-Кола відмінно видаляє дрібні
крапельки смоли з бампера автомобіля, які з\’являються, якщо проїхатися
по щойно заасфальтованій дорозі.

Також багато автолюбителів використовують Кока-Колу для виведення окису та іржі з клем акумулятора.

Деякі стверджують, що Кока-Кола, яка вже не має газів — це відмінний спосіб вилікувати ангіну. Особисто я не намагався застосовувати такий метод, але при такому широкому застосуванні цього напою, — хто знає?

Отже, як ми бачимо використання Кока-Коли не за призначенням приносить набагато більше користі, ніж застосування її всередину. Так
що краще використовуйте її в побутових цілях, а попити можна
натуральний сік або чай, в будь-якому випадку це буде корисніше.
 
Читати також: