» » Як чистити різні види вертикальних жалюзі

Як чистити різні види вертикальних жалюзі

Витончені вертикальні жалюзі представляють собою сучасну конструкцію, що дозволяє повною мірою замінити традиційні штори. Наявність їх в будинку ставить перед господарями питання, як чистити жалюзі від пилу, побутових забруднень і міського смогу, що проникає в приміщення.

Хоча ми звикли до того, що вертикальні ламелі роблять з тканини, а горизонтальні з пластику, дерева та металу, стереотипи постійно порушуються. Частенько зустрічаються пластикові, дерев'яні та алюмінієві планки, підвішені вертикально. Пластик люблять використовувати в офісах, а метал і дерево дозволяють втілити найсміливіші дизайнерські рішення в вашому домі.
 
 
Кілька загальних порад

Залежно від матеріалу завіс змінюється спосіб їх чищення і правила догляду за ними, але є і загальні правила, що дозволяють підтримувати в домашніх умовах чистоту і порядок.


1. Будь-які жалюзі - вертикальні і горизонтальні - можна обробляти антистатичними засобами. Після такої обробки пил буде осідати на поверхні в значно меншій кількості.
 
 
2. Ламелі можна пилососити, використовуючи спеціальні насадки. Чим частіше ви будете це робити, тим довше прослужать завіси, не потребуючи професійного чищення.
 
 
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як чистити різні види вертикальних жалюзі
6-10-2015
Кулькість читачів: 2051