Дитячі дивани ліжка і як їх вибрати?

Меблі в дитячій кімнаті несе не тільки практичну значимість, а й прищеплює естетичний смак маленькій людині. Дитяче чи підліткова кімната являє собою маленький затишний куточок, в якому повинно бути приємно і затишно. Сучасні можливості виробництва корпусних та м'яких меблів дозволяють зробити її будь-яких химерних форм.

Дитина відрізняється від дорослого своїми розмірами, тому купувати в дитячу дорослий громіздкий диван не варто, так як він відніме простір, так необхідне для ігор. Маленький диванчик з можливістю збільшення простору для сну ідеально підійде для дитячої. Він повинен бути без дерев'яних і металевих елементів оздоблення з прихованими ніжками, для захисту дитини від ударів і садна. Яскраве забарвлення і декоративний малюнок сприяють розвитку дитини і гарному настрою. Додаткове місце зберігання в корпусі дивана може вмістити в себе як постільні приналежності, так і велика кількість іграшок. Також переходите на сайт https://www.mebelboom.com.ua/category/krovat-divan-detskaya/, де ви смодете купити меблі дитячу за доступною ціною.

Дитячі дивани ліжка і як їх вибрати?

Давайте більш детально розглянемо варіанти спальних місць для дитини і підлітка.

Варіантів благоустрою дитячих спальних місць кілька. Вибір відповідного залежить тільки від смаку батьків і їх фінансових можливостей.

  1. Традиційно класичний варіант покупка дивана «на виріст». У міру зростання, що розсовується в сторону меблі буде завжди в розмір. Складений диван не займе багато місця.
  2. Для багатодітних сімей підійдуть багатоярусні ліжка. Вони можуть бути і триярусний, які в зборі виглядають як велику скриню. У двоярусних ліжках сьогодні спальні місця можуть розташовуватися не тільки паралельно один над одним. Перпендикулярне розміщення підійде для фантазійних тим інтер'єру. Додатково можна укомплектувати місткими ящиками, невеликими шафками і навіть гіркою. Такі меблі економить простір і сприяє збільшенню рухової активності. Така ліжко буде безпечніше, якщо захистити дитину від падіння з другого ярусу.
  3. Існує варіант розташування спального місця під стелею це ліжко-горище. Таке розміщення підійде тільки для однієї дитини. Під ліжком можна розташувати і повноцінний шафа, стіл і навіть крісло. Другий поверх буде служити затишним гніздечком для вашого дитя.
  4. Існують дивани-канапе, вони так само розкладаються.
  5. Для хлопчиків останнє віяння створення човна з вітрилом або гоночної машини. У таких ліжках бічні спинки служать бамперами або бортами корабля.

Дитячі дивани ліжка і як їх вибрати?

На першому місці в підборі спального місця для дитини стоять ортопедичні властивості. Вкрай важливо сформувати правильну поставу молодого організму. Крім практичності слід врахувати і надійність, так як діти дуже активні.

Для подростов існують свої моделі м'яких меблів, це кушетки, розкладні крісла з гнучкими підлокітниками і, звичайно ж, дивани зі знімними чохлами. Варіантів оббивки яскравою і барвистою велика кількість з сучасними молодіжними принтами. Диван-ліжка з великими білизняними ящиками і викочування займають мало місця і зручні і комфортні для сну. Модель «клік-клак» з можливістю змінювати положення підлокітників в трьох положеннях дозволить експериментувати. «Єврокнижка» відрізняється великим спальним місцем.

Сучасні моделі м'яких меблів відрізняються своєю екологічністю і гіпоалергенними матеріалами в складі. Хребет під час сну на таких матеріалах буде приймати правильне положення. Знімні чохли продовжать хороший зовнішній вигляд.