Виклик майстра додому. Сантехнічні, електромонтажні роботи

Весна і літо ідеальна пора для будівництва та ремонтів. Вирішили ви будувати будинок, або зайнятися ремонтом квартири, а може ви підрядник на великому промисловому будівництві. У будь-якому випадку, все починається з дозвільних документів, узгодження проекту. А потім вже розводка всіх комунікацій. Це і електрику, і водопровід і система каналізації.

Для прокладки елеткропроводки вам необхідна електромонтажна компанія, яка з усією відповідальністю і знанням справи зробить всі необхідні роботи. Це і монтаж внутрішньої електропроводки, монтаж електротехнічної арматури, монтаж блискавкозахисту, монтаж та збирання електрощитового обладнання та багато іншого.

При виборі компанії необхідно звернути увагу на кваліфікацію фахівців, наскільки добре, сервісна служба Домовий змогла себе зарекомендувати, можна почитати відгуки клієнтів і переглянути рейтинги. Якісна електрифікація вашого об’єкта, це ваша пожежна безпека.

Виклик майстра додому. Сантехнічні, електромонтажні роботи

Як і при виборі будь-якої послуги, замовлення електромонтажу оформляється на сайті компанії або по телефону, залишивши заявку. Потім для уточнення більш детально всіх питань, що стосуються замовлення, з вами зв’язується професійний консультант. Після підтвердження заявки, на об’єкт виїжджає бригада для проведення замірів, узгодження проекту. Після цього складається кошторис, її розмір залежить від якості обраного вами матеріалу, якого виробника ви вибираєте і в якій кількості вам необхідні матеріали, включаючи послуги. Потім, щоб не було ніяких питань, укладається договір, в якому прописані терміни виконання, вартість, гарантія і форс-мажорні обставини.

Після всього цього вже виконуються роботи і здається об’єкт. Замовником перевіряються всі роботи. Обов’язково прорисуйте схему розташування всіх електроточок, так як після проведення інших внутрішніх робіт та оздоблення стін і стелі, вся розводка сховається і ви вже не зможете точно визначити, де проходять кабелі.

Будівництво — це довгий і трудомісткий процес, що вимагає витрат, а також дотримання всіх будівельних норм, відповідність правилам з техніки пожежної безпеки.

Поточне електричне обслуговування може врятувати життя

В першу чергу, планове технічне обслуговування електроустаткування може врятувати життя. Для забезпечення безпеки всіх електричних установок важливо, щоб вони були виконані кваліфікованим електриком або перевірені місцевим органом безпеки.

Рекомендується регулярно перевіряти будинок, щоб переконатися, що все розетки не ослаблені, що призводить до випадання вилки. Крім того, переконайтеся, що поруч з джерелами тепла немає проводів, а електричні кабелі не проходять під килимками або ковдрами і що ніжки меблів не варті прямо на кабелях.

У той же час, будьте пильні до будь-яких небезпек поїздки, пов’язаним з кабелями. Наприклад, ви ніколи не повинні залишати подовжувачі підключеними, якщо вони не використовуються.

Якщо ви помітили, що вимикачі часто спрацьовують або перегорають запобіжники, це може бути ознакою того, що вам необхідно звернутися до кваліфікованого електрика, щоб з’ясувати причину несправності.

Для гарної програми регулярного технічного обслуговування рекомендується викликати професійного електрика один раз на рік. Він може проводити планову перевірку ваших електричних ланцюгів і давати рекомендації по мірі необхідності.

Виклик майстра додому. Сантехнічні, електромонтажні роботи

Поточне електричне обслуговування захищає дороге обладнання

Підтримування вашої електричної системи в хорошому стані також робить їх довше. Тому профілактичне технічне обслуговування електроустаткування слід розглядати як інвестицію, яка в кінцевому підсумку заощадить вам гроші.

Регулярне технічне обслуговування електроустаткування знижує витрати на електроенергію

Зрештою, планове технічне обслуговування електроустаткування може знизити ваші витрати на електроенергію і заощадити ваші гроші в довгостроковій перспективі. Наприклад, ваш електрик зможе визначити майбутні потенційні проблеми, виконавши теплове сканування вашого обладнання для виявлення гарячих точок, які могли призвести до несправності. Він також може порадити заміну лампочок на енергозберігаючі світлодіодні лампочки.

Будьте впевнені, щоб завжди тримати свій будинок в безпеці. Ваше поточне технічне обслуговування електроустаткування так само важливо для безпеки вашої родини, як і замикання дверей.