Рекомендации по выбору качественной кухни из дерева

Характерні особливості кухні з дерева

Багато експертів стверджують, що кухонний гарнітур з дерева буде доречний не тільки в квартирі, але і в котеджі. Подібні гарнітури відмінно доповнюють наявні простір і створюють атмосферу розкоші. Вибираючи кухні з дерева краще зробити індивідуальне замовлення продукції. Для замовлення кухонного гарнітура за індивідуальними параметрами потрібно скористатися посиланням https://ivanovamebli.com.ua/deverevyannyj-fasad. Тут працюють кращі фахівці, які допоможуть зробити правильний вибір. Для заказа кухонного гарнитура по индивидуальным параметрам нужно воспользоваться ссылкой https://ivanovamebli.com.ua/deverevyannyj-fasad.

Рекомендации по выбору качественной кухни из дерева

Замовляючи підходящий варіант кухні потрібно відразу визначитися з матеріалом. Виробники зазвичай використовують такі матеріали:

  1. Шпон. Матеріал являє собою тонкі пластини, які в подальшому наклеюються на більш дешеві матеріали. В результаті подібної облицювання у багатьох складається враження, що кухонний гарнітур повністю виконаний з натурального дерева.
  2. Масив. У цьому випадку використовують бруски, товщина яких може складати близько 2 сантиметрів.
  3. Вибір відповідного матеріалу залежить від фінансових можливостей, так як вироби з масиву мають високу вартість.

Переваги кухонних гарнітурів з дерева

Вироби дійсно цінуються серед покупців, так як наділені такими перевагами:

  • В процесі старіння структура деревних волокон тільки поліпшується.
  • При належному підході конструкції прослужать тривалий період.
  • Матеріал відмінно піддається реставрації, що дозволяє поліпшити зовнішній вигляд.
  • Натуральність.
  • Велику варіативність.

Вартість подібної кухні досить висока тому в процесі замовлення потрібно бути готовим до високої вартості. Щоб обраний гарнітур відмінно зберігав свій зовнішній вигляд необхідно забезпечити належний догляд.

Який стиль дерев’яної кухні вибрати?

Перед скоєнням замовлення необхідно визначитися зі стилем гарнітура. Вони бувають наступних видів:

  1. Класичні. Подібні варіанти найчастіше додатково прикрашають різними елементами. У деяких випадках їх можуть доповнювати скляними дверцятами з візерунками.
  2. Кантрі. Виробники зазвичай фарбують фасади за допомогою матової емалі. Завдяки цьому можна трохи приховати текстуру деревини. Для стилю рустик фахівці можуть спеціально зістарити поверхню гарнітура.

Щоб замовлення було виконано якісно потрібно звертатися тільки в спеціалізовані компанії. Кваліфіковані фахівці готові виконати замовлення будь-якої складності.***