Безпружинні матраци. Чи варто купувати? » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Безпружинні матраци. Чи варто купувати?

Безпружинні матраци. Чи варто купувати?

Сучасні матраци по конструкції діляться на пружинні і безпружинні. У кожного типу свої особливості, переваги і недоліки. Вважається, що матраци на пружинному блоці ідеально підходять для хребта, а безпружинні їм істотно поступаються в якості. Чи так це?

 

 

Види матраців по конструкції

 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

 

На думку фахівців, неможливо дати однозначну відповідь на питання, який матрац краще - пружинний або безпружинний. За часів, коли альтернативою ортопедичному матрацу на пружинах був тільки простий ватний матрац, вибір визначався наявністю грошей в гаманці. Зараз ринок заповнений різними варіантами конструкцій, постійно з'являються нові види наповнювачів, штучних і натуральних, прийти до правильного рішення не просто.

 

 

Пружинні матраци містять всередині конструкцію з металевих пружин, обшиту багатьма шарами спеціального наповнювача. Пружини можуть бути окремими і пов'язаними між собою. При будь-якому варіанті навантаження розподіляється рівномірно по всій площі, матрац прогинається в потрібних місцях, підлаштовуючись під тіло сплячої людини.

 

 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Безпружинні  конструкції забезпечують ефект пружності і підтримку тіла тільки за рахунок властивостей самих матеріалів, з яких зроблений такий матрац. Основна їхня відмінність - менший пружний ефект. Серед них є такі, які виготовлені з одного пружного монолітного блоку, і такі, які представляють собою листковий пиріг з різних по жорсткості і властивостями матеріалів.

 

 

Так що ж вибрати? Фахівці стверджують: є відмінні моделі і серед тих, і серед інших, однак, в пошуках матраца середньої жорсткості краще зупинитися на моделі з пружинним блоком. А ось якщо потрібно жорсткий матрац - шукайте серед безпружинних. Дуже жорсткі моделі - тільки без пружин.

 

 

Про матраци з пружинами сказано досить багато. Всім відомі їх прекрасні ортопедичні властивості. Але не завжди є можливість придбати і встановити громіздкий пружинний блок, не всім людям подобається пружність пружин, іноді викликають побоювання металеві деталі в конструкції. Чи є альтернатива?

 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

 

Види безпружинних матраців

 

 

Сучасні матраци здатні забезпечити і необхідну жорсткість, і м'якість та пружність. Вони добре підтримують хребет і дають розслаблення м'язів. На якість і ортопедичні властивості впливають не тільки наповнювачі, а й технології виробництва матраців. Серед них виділяють два різновиди:

 

 

- монолітні

- багатошарові

 

 

Моноблоки для матраців роблять з одного матеріалу, вони можуть мати перфорацію і різну щільність, забезпечуючи зони з різним рівнем підтримки і жорсткістю. Багатошарові варіанти конструкції поєднують різні види матеріалів, що дають кращий ефект в тісній взаємодії.

 

 

Матеріали для матраців

 

 

У виробництві використовують безліч матеріалів штучного і натурального походження. У кожного з них є свої переваги і недоліки. Натуральні матеріали вважаються більш екологічними, але вони є хорошим середовищем для життя кліщів-сапрофітів, що викликають алергію у багатьох людей.

 

 

Матраци з натурального латексу коштують чимало. Вони виробляються з соку дерева гевея за особливою технологією, що підвищує стійкість до коливань температури. Натуральний латекс - екологічно чистий матеріал, але у деяких людей виявляється алергія на нього. Такі матраци пружні, прекрасно підтримують тіло. Зазвичай їх відносять до м'яких або середньо-жорстких типам.

 

 

Інші натуральні наповнювачі - кокосове волокно, бамбукове волокно, вовна, кінський волос поширені менше. Матраци з кокоса - екстремально жорсткі, на любителя.

 

 

Матраци зі штучного латексу досить жорсткі, що витримують великі навантаження. У них хороші підтримуючі властивості. Термін служби у них менше, ніж у виробів з натурального латексу. Проводиться також латексна піна з суміші натурального каучуку і синтетичного латексу.

 

 

Кращим вибором можна вважати багатошарові матраци з комбінації "Кокос-Латекс". Вони, як правило, досить жорсткі, відрізняються великим терміном служби. Кокосова койра забезпечує необхідну жорсткість і пружність, а натуральний латекс зверху і знизу дарує м'якість і підтримує тіло у фізіологічно правильній позі.

 

 

Самим бюджетним варіантом вважаються матраци з бавовняного наповнювача. Сучасні ватяні матраци забезпечать повноцінний сон. Навіть після тривалого використання вони зберігають свій первинний зовнішній вигляд, не вимагають спеціального догляду, відрізняються екологічністю і хорошою повітропроникністю.

 

 

Додатковий плюс - для пошиття чохлів на них використовується тканина нового покоління - степ. Вона відрізняється високою міцністю до стирання, повітропроникністю, має також антибактеріальні властивості.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Безпружинні матраци. Чи варто купувати?
6-09-2016
Кулькість читачів: 1654