Кредит без застави

Кредит без застави — це вид кредитування, при якому позичальник не зобов’язаний залишати майно як заставу. Кредити без застави надаються банками та мікрофінансовими організаціями (МФО). У статті ми розглянемо особливості беззаставного кредитування, де взяти кредит без застави в Україні, які види беззаставних кредитів існують, а також умови отримання мікрокредитів без застави у компанії ШвидкоГроші.

Що таке беззаставний кредит?

Беззаставний кредит — це кредит, який отримується без надання в заставу майна. Це означає, що позичальник не повинен залишати в банку або МФО майно як забезпечення повернення кредиту. У разі несплати боргу банк або МФО не мають права звернутися до майна позичальника.

Де взяти кредит без застави майна в Україні

У сучасному світі онлайн сервіси стають все більш популярними та затребуваними. Немає винятку і фінансові послуги, зокрема позики та кредити. Оформлення заявки на кредит без застави через інтернет має безліч переваг, які роблять процес отримання фінансування швидким, зручним та вигідним для позичальника.

В Україні кредити без застави видаються банками та мікрофінансовими організаціями. Розглянемо особливості беззаставного кредитування у банках та МФО.

Компанія ШвидкоГроші є однією з провідних кредитних організацій, що надають послуги онлайн позик без застави. Вона має велику базу задоволених клієнтів, які відзначають високу якість обслуговування та прозорі умови співпраці.

Багато клієнтів відзначають швидкість отримання кредиту та зручність онлайн заявки. Вони наголошують, що процес займає лише кілька хвилин, а відповідь про видачу кредиту надходить швидко. Це дозволяє позичальникам оперативно вирішувати фінансові проблеми та здійснювати свої плани.

Кредит без застави у банку — які вимоги

Для отримання кредиту без застави у банку необхідно відповідати певним вимогам. Серед них:

 • Вік 18-70 років;
 • Постійна реєстрація в Україні;
 • Наявність документів, що підтверджують доходи (список документів залежить від конкретного банку);
 • Відсутність прострочок за іншими кредитами або позиками;
 • Хороша кредитна історія.

Займ без застави в МФО

Звертатися за беззаставним кредитом можна і до МФО. Для цього необхідно відвідати сайт МФО та заповнити онлайн заявку. Однак варто пам’ятати, що відсоткова ставка на кредити МФО в середньому значно вища, ніж на кредити в банках.

Один з головних плюсів онлайн заявки на кредит без застави полягає в її простоті та доступності. Вам не потрібно витрачати час на відвідування банківського відділення та заповнення паперових анкет. Все, що вам необхідно, це доступ до інтернету та персональний комп’ютер чи мобільний пристрій. Оформлення заявки займе кілька хвилин, а рішення про видачу кредиту можна отримати протягом кількох годин.

Клієнти ШвидкоГроші також відзначають зручність та гнучкість умов кредитування. Компанія ШвидкоГроші пропонує різні суми позик та терміни погашення, що дозволяє кожному клієнту вибрати найбільш відповідні умови. Крім того, процентні ставки є конкурентними і доступними для широкого кола позичальників.

Види беззаставного кредитування

Кредити без застави бувають різних видів. Розглянемо найпоширеніші з них.

Кредит без застави онлайн – це кредит, оформлений через інтернет. Для отримання його необхідно заповнити онлайн-заявку на сайті банку або МФО. Однак, варто пам’ятати, що процентна ставка на кредити без застави, оформлені онлайн може бути вищою, ніж на кредити, оформлені в офісі.

Беззаставний кредит готівкою — кредит, який видається позичальнику готівкою. Оформити його можна у відділеннях банку чи МФО.

Терміни кредитування та доступна сума грошей залежать від конкретної організації. У банках термін кредитування зазвичай становить від 6 до 36 місяців, а сума кредиту – від 10 000 до 500 000 гривень. У МФО термін кредиту зазвичай становить від 1 до 12 місяців, а сума кредиту – від 1000 до 15 000 гривень.

Споживчий кредит без застави — які позики можна оформити?

Споживчий кредит без застави — це вид кредитування, який використовується для придбання товарів чи послуг. Розглянемо особливості отримання кредиту без застави на різні цілі.

Кредит без посередників, поручителів та застави — це кредит, що видається без участі посередників та вимоги застави чи поручителя. Оформити його можна у банку чи МФО. Кредит, що видається без вимоги застави або поручителя оформити його, можна в МФО набагато простіше, ніж у банку.

Кредит без застави та довідки про доходи — це кредит, який отримується без необхідності надання довідки про доходи. Оформити його можна у банку чи МФО. Кредит без застави, поручителів та довідок про доходи отримає можна лише у МФО.

Швидкий кредит готівкою без застави — це кредит, який видається позичальнику в найкоротші терміни готівкою. Оформити його можна в МФО, у ьанці отримати гроші швидко не вийде.

Якщо у вас погана кредитна історія, отримати кредит без застави може бути складно. Однак, можна спробувати звернутися до МФО, які видають кредити без застави на більш високу процентну ставку.

Якщо у вас є кредит без застави, і ви хочете зменшити відсоткову ставку, можна рефінансувати кредит. Для цього необхідно звернутися до банку або МФО та заповнити заявку на рефінансування кредиту.

Умови кредитів без застави та основні вимоги до позичальників

Умови кредитів без застави можуть відрізнятися залежно від конкретної організації. Проте, основними вимогами до позичальників у більшості випадків є:

 • Вік 18-70 років;
 • Постійна реєстрація в Україні;
 • Наявність документів, що підтверджують доходи (список документів залежить від конкретного банку або МФО);
 • Відсутність прострочок за іншими кредитами або позиками;
 • Хороша кредитна історія.

Для розрахунку суми платежу за беззаставною позикою можна скористатися калькулятором на сайті банку або МФО. У калькуляторі потрібно вказати суму кредиту, процентну ставку та термін кредитування.

Умови отримання мікропозики без застави у ШвидкоГроші

Компанія ШвидкоГроші надає мікрокредити без застави. Умови отримання кредиту:

 • Вік позичальника віком від 18 до 70 років;
 • Наявність паспорта та ІПН;
 • Наявність постійного доходу.

Компанія ШвидкоГроші пропонує такі види кредитів без застави:

 • Мікрозайми;
 • Мінізайми;
 • Довгобудовані кредити готівкою.

У компанії ШвидкоГроші можна взяти у борг від 600 до 30000 гривень.

Звернутися за кредитом у компанії ШвидкоГроші може будь-який громадянин України, який досяг повноліття та відповідає вимогам до позичальників.

Кредит без застави в компанії ШвидкоГроші можна отримати для вирішення будь-яких фінансових проблем, у тому числі для купівлі товарів та послуг, оплати комунальних платежів або вирішення медичних проблем.

Надійність та прозорість умов також відзначається клієнтами. Компанія ШвидкоГроші надає повну інформацію про процентні ставки, комісії та штрафи. Клієнти особливо виділяють простоту та зрозумілість оформлення договору, що дозволяє уникнути неприємних ситуацій у майбутньому.

Як сплатити заборгованість

Заборгованість за беззаставним кредитом можна погасити різними способами. У більшості випадків використовуються такі методи:

 • через системи онлайн-оплати;
 • через термінали самообслуговування;
 • через каси банку;
 • через інтернет-банкінг.

Переваги мікрокредиту без застави

Мікрокредити без застави мають такі переваги:

 • Швидке оформлення кредиту;
 • Невелика сума кредиту;
 • Відсутність необхідності залишати майно у заставу;
 • Відсутність необхідності надавати поручителів.

Іншою перевагою онлайн заявки на кредит без застави є можливість отримати фінансування навіть із поганою кредитною історією. Компанії, що надають подібні послуги, звертають увагу на інші показники, такі як стабільність доходів та платоспроможність клієнта. Це дає можливість отримати позику людям, які раніше були відхилені в банках через непозитивну кредитну історію.

Переваги оформлення онлайн заявки на кредит без застави включають:

 • Швидке оформлення кредиту;
 • Відсутність необхідності відвідувати офіс банку або МФО;
 • Можливість отримати позику без надання застави.

Ще однією перевагою є можливість отримання кредиту без надання застави. Вам не доведеться залишати цінні речі або майно як забезпечення виплати кредиту. Це особливо важливо для тих, хто не має достатніх коштів для надання застави.

Загальна оцінка клієнтів компанії ШвидкоГроші та беззаставних кредитів є позитивною. Більшість позичальників відзначають високий рівень сервісу, швидкі рішення та зручність співробітництва. Якщо вам потрібний кредит без застави, компанія ШвидкоГроші може бути надійним партнером для вирішення ваших фінансових потреб.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *