Конвекційна піч: поради вибору і практичне використання

Конвекційна піч – це теплове обладнання, яке змінило сучасне розуміння приготування їжі. Цей прилад дозволяє готувати страви швидше, рівномірно і набагато ефективніше завдяки спеціальному розподілу тепла. Використання конвекційних печей зробило кухонний процес не лише професійним, але й доступним для звичайних користувачів. І якщо раніше таке обладнання в основному використовувалося в ресторанах, то зараз воно стає все більш популярним серед звичайних домогосподарок.

Сучасна конвекційна піч відрізняється від звичайних печей своєю здатністю циркулювати гаряче повітря. Ця особливість дозволяє їжі готуватися рівномірно з усіх сторін. Так, наприклад, випічка стає зовні хрусткою, але всередині м’якою та соковитою. Вибрати і купити сучасну піч високої якості можна в інтернет-магазині Європейські Торгові Технології. Перейдіть за посиланням www.eto-za.com.ua і детальніше ознайомтеся із якісною продукцією.

Поради вибору конвекційної печі для кухні

При виборі конвекційної печі необхідно врахувати декілька важливих аспектів, які забезпечать її ефективне використання на вашій кухні:

  • Об’єм печі. Великі печі ідеально підходять для кухні закладу харчування або для кухні великих сімей. Проте, якщо ви плануєте готувати їжу лише для себе чи невеликої сім’ї, краще вибрати модель меншого розміру.
  • Додаткові функції. Окремі моделі можуть мати ряд додаткових можливостей, таких як автоматичне відтаювання, режими приготування піци чи хліба.

Купити якісну конвекційну піч можна в інтернет-магазині Європейські Торгові Технології. У зручному форматі онлайн-каталогу представлено широкий асортимент обладнання для ресторану та домашнього використання.

Особливості пароконвекційної печі

Пароконвекційна піч – це розвиток концепції конвекційної печі, яка пропонує додаткову можливість готування за допомогою пари. Таке об’єднання технологій дозволяє готувати страви, які зберігають більше вітамінів і мінералів, оскільки пара запобігає випаровуванню вологи. Оцініть сучасної кухонної техніки:

  • Зберігання вітамінів і мінералів. Приготування на пару дозволяє стравам зберігати більше корисних речовин.
  • Швидкість приготування. Завдяки комбінації конвекції та пари, приготування їжі в пароконвекційній печі стає швидшим.
  • Пароконвекційна піч ідеально підходить для приготування м’яса, риби, овочів і навіть деяких видів випічки. З її допомогою страви стають соковитими, ароматними і зберігають свою текстуру.

Для тих, хто цікавиться купівлею пароконвекційної печі високої якості, радимо завітати в інтернет-магазин Європейські Торгові Технології. В онлайн-каталозі знайдете великий вибір теплового обладнання для різних потреб.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *