Портативні сонячні панелі. Почніть економити

Складна сонячна панель для туризму

Сонячна енергетика динамічно розвивається в останні десятиліття, покращуються технології, зменшується ціна, сучасні технології дозволяють використовувати панелі для заряджання будь-якого пристрою. Сьогодні поговоримо про найбільш підходящий для туризму, подорожі варіант, складні сонячні панелі. Такі панелі можна використовувати для різних заходів на відкритих просторах, вони компактні за рахунок форм-фактора. Залежно від потужності моделі та модифікації можуть уміститися в рюкзаку, або займуть мінімальний простір у багажнику автомобіля.

Портативні сонячні панелі можуть заряджати вашу електроніку, у подорожах, у кемпінгу, на пляжі, та загалом де завгодно. Ми покажемо вам різні рішення, які ми рекомендуємо, а також їх застосування і як вибрати правильні сонячні панелі для туризму.

Типи сонячних панелей

  1. Монокристалічні: такі панелі є найбільш ефективними, тому що вони можуть генерувати велику кількість енергії навіть за нестачі сонячного світла. Монокристалічні сонячні панелі мають найвищий ККД. Вони найдорожчі з трьох, але вони також найміцніші та стійкі до суворих температур.
  2. Полікристалічні: ці сонячні панелі є ідеальними сонячними панелями для будинків на колесах, оскільки вони складаються з безлічі блоків кремнію. Вони менш дорогі, ніж монокристалічні панелі і займають набагато менше місця, ніж аморфні панелі. Хоча вони не виробляють стільки електроенергії, як монокристалічні панелі, вони, як і раніше, є розумним вкладенням для використання в житлових будинках.
  3. Аморфні: ці панелі виготовляються шляхом розподілу силікону за широким шаром. Тонкоплівкові панелі, як їх ще називають, популярні, тому що вони дешевші, ніж перші дві, але при цьому гнучкіші і дозволяють використовувати додаткові варіанти установки. З іншого боку, вони можуть займати втричі більше місця, ніж полікристалічні та монокристалічні сонячні панелі, забезпечуючи таку ж кількість енергії.

Як вибрати складну сонячну панель для туризму?

Купуючи сонячні батареї для кемпінгу, шукайте надійні та прості у використанні панелі. Оскільки ви працюєте з електрикою, безпека має велике значення; використання неякісних сонячних панелей збільшує ймовірність ураження електричним струмом. Інші ключові міркування, які слід враховувати при виборі сонячних батарей для туризму, полягають у наступному:

  • Розмір і вага: сонячні панелі з більш високою потужністю можуть мати більше предметів, але вони також більші та важчі. Якщо ви подорожуєте на машині, можливе встановлення більшої системи, але в поході кращим варіантом буде легка сонячна панель, що розкладається.
  • Сумісність: перед покупкою сонячної енергосистеми переконайтеся, що вона має відповідні порти і напругу для пристроїв, які ви до неї підключатимете.
  • Зручність встановлення та портативність: компактні сонячні панелі легкі та прості в установці, але більшість з них обмежуються зарядкою смартфона та світлодіодним освітленням. Для встановлення більших панелей для роботи у зв'язці з «сонячним генератором» потрібно трохи більше зусиль, але вони виробляють більше електроенергії.
  • Зносостійкість: якщо ваші сонячні панелі будуть піддаватися впливу води та пилу, знайдіть панель із захисною.
  • Час заряджання та час роботи: при виборі складних сонячних панелей необхідно враховувати два основних часу зарядки: час, необхідний для заряджання вашої електроніки, та час, необхідний для заряджання батарей портативних сонячних систем. Якщо ви збираєтеся в похід на кілька днів, вам знадобиться система акумуляторів, яку можна щодня перезаряджати від сонця.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *