» » Як відремонтувати кавоварку Saeco

Як відремонтувати кавоварку Saeco

Кава - це один з найулюбленіших мною напоїв, і крім того, на цьому напої я ще й заробляв небагато. Поясню як: є недорогі кавоварки Saeco (наприклад Royal, Viena або Magic), які мають величезний ресурс роботи (Одна з моїх кавоварок зробила 16000 без особливих ремонтів і проблем). Так ось, я раніше закуповував такі кавоварки і здавав їх в оренду, або поставляв кави і витратні матеріали, а гроші отримував з порції. Досвіду набрався трохи, і вирішив поділитися з Вами, можливо ця інформація буде корисна.

Поломок у таких кавоварок трохи, так як конструкція у них максимально проста і надійна.

В основному поломки виникають через неправильне користування, нестабільної напруги і «жорсткої» води.

Назву і опишу коротко поломки кавоварок Saeco, і як їх можна вирішити своїми руками. Коротко - тому, що конкретну поломку буду розписувати більш детально в нових статтях, де буде майстер-клас, з розбирання кавоварок Saeco, заміні частин, ремонту ...

У приклад беремо найпоширенішу і просту представницю Saeco Viena.
 
 
Поломка: Не включається кавоварка. Способи ремонту своїми руками.

Причина:

 
- Не надходить струм.

Шнур живлення або вилка має пошкодження. Потрібно перевірити наявність напруги в розетці. Рішення: Для цього включіть в розетку інший робочий прилад, або зробіть це тестером. Якщо інші прилади працюють, то перевірити сам шнур можна зовнішнім оглядом (на механічні пошкодження) або при розбиранні кавоварки.

- Не закрита фронтальна дверцята кавоварки Saeco Viena.

Це теж поширена причина. Після чищення робочого блоку або в процесі транспортування бувають ситуації, що дверцята трохи прочинилися і тим самим вимкнула ланцюг живлення. Як ремонтувати: відкрийте і закрийте фронтальну дверцяту кавоварки. При повному закритті дверцята повинна щільно прилягати до корпусу (вона фіксується двома магнітами - на корпусі і дверцятах).

Як відремонтувати кавоварку Saeco


- Внаслідок стрибка напруги згорів запобіжник.

Це питання потрібно вирішувати тільки з повним або частковим розбором кавоварки (в наступних статтях ми все це будемо робити). Запобіжники можуть бути розташовані на платі, на проводах (в залежності від моделі).

Також можливі поломки з платою (рідко), блоком стабілізації (вкрай рідко) або з внутрішніми проводами. Всі ці поломки і ремонт кавоварки Saeco своїми руками ми розглянемо в наступних статтях. Якщо є питання або доповнення, пишіть нам на пошту, ми обов'язково опублікуємо на них відповіді.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як відремонтувати кавоварку Saeco
14-05-2016
Кулькість читачів: 1636