Кращий виробник фальгованих пакетів та пакетів пакувальних з липкою стрічкою

Фольговані пакети – це повноцінний захист ваших продуктів від запаху, світла та вологи. Вони обладнані спеціальним замком, який дозволяє багаторазово відкривати та закривати пакет. Якщо вам потрібні пакети пакувальні з липкою стрічкою особливої модифікації, розміру або кольору, ми обов’язково їх виготовимо. Ваше замовлення на будь-які модифікації пакетів буде виконано в строк, який обговорюється.

Причини купити фольговані пакети:

  1. Потрібний захист продукції від різних зовнішніх дій.
  2. Хочете забезпечити герметичність вмісту.
  3. Важлива можливість використання пакетів багаторазово.

Головна особливість нашої продукції полягає у фольгованому шарі, який надає пакетам особливої ​​міцності та захисних властивостей. Фольговані пакети газонепроникні та водонепроникні. Вони стійкі до кислоти, лугу та інших будь-яких хімічно активних речовин.

Для поліпшення герметизації пакети можуть бути з замком, який працює за принципом застібки-блискавки. За рахунок чого забезпечується висока герметичність та можливість багаторазового використання.

Крім цього, фольговані пакети можуть бути обладнані контролем розтину. Ви чи клієнт, завжди будете в курсі, розкривався пакет із вмістом чи ні.

Фольгований шар захистить вміст від більшості зовнішніх впливів. Пакети виготовляються з поліетилену високого тиску. При виробництві застосовується лише первинна сировина, що дозволяє використовувати пакети з харчовою продукцією. Сам матеріал м’який, еластичний та щільний. Завдяки можливості задавати практично будь-яку щільність при виробництві, ПВД може мати високу міцність і добре протистояти фізичному впливу.

Наше виробництво пропонує пакети різних розмірів. Головні особливості фольгованих пакетів:

  1. Фольгований шар надає пакетам міцність та захисні властивості.
  2. Газо та водонепроникність.
  3. Стійкість до кислоти, лугу та інших хімічно активних речовин.
  4. Захист від проникнення сонячних променів.
  5. При контакті з продуктами харчування не викликає окиснення.

Товар ідеально підходить як міцна упаковка, застосовуються для фасування та зберігання медикаментів, порошків, харчових продуктів, чутливих до вологи, кисню та ультрафіолетового випромінювання. За рахунок своїх властивостей підходять для транспортування рідин і речовин, що сильно пахнуть.

Звертайтесь до нас вже сьогодні! Ми завжди раді новим партнерам!

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *