» » Що подарувати коханому чоловіку на Новий рік

Що подарувати коханому чоловіку на Новий рік

Безумовно, всі ми прагнемо подарувати своїм коханим що-небудь незвичайне і потрібне. І особливо, це завдання постає перед нами в переддень Нового року. Не слід дарувати домашнє начиння, начебто каструль, рушників, приладдя для гоління, ванни і т.п. Подаруйте що-небудь персональне і приватне.

У першу чергу, запитайте у коханого, чого йому хочеться отримати в подарунок. Вислухайте його прохання який купити подарунок на новий рік, а потім купите саме те, що він замовив. Зробіть це навіть в тому випадку, якщо на ваш погляд «замовлений» подарунок йому не потрібний або не знадобиться.

Корисні новорічні подарунки:


· Техніка

Всі люди люблять техніку, а чоловіки в особливості. Вибір такого подарунка може бути обмежений лише шириною бюджету. У цьому випадку можна придбати компас, бінокль, крокомір, автомобільний пилосос, калькулятор, фотоапарат, ліхтар, відеореєстратор, GPS, та ін. Тут існує лише 1 єдине правило - це «чим більше функцій, тим краще».

· Для захоплень і хоббі

Якщо ваш улюблений або чоловік віддає перевагу риболовлі, подаруйте йому ящик для знарядь (гачки, наживка, волосіні і т.п.), надувний весловий човен. Якщо він бачить себе фотографом - купіть штатив, якісний об'єктив, сумку для фотоапарата. Однак перед покупкою необхідно уточнити модель, а також переконатися, що такого у вашого улюбленого ще нема. Найкраще буде купувати такий подарунок разом з об'єктом для дарування.

· Аксесуари для спортивних занять

Тут вибір надзвичайно широкий. Це можуть бути різноманітні тренажери, напульсники, гантелі, штанги, скакалки, боксерські рукавички, крокоміри, велосипеди, ролики, тощо. Все залежить виключно від вашого бюджету.

· Сюрприз

Це можуть бути квитки на рок-концерт, футбол, баскетбол, стрибок з парашутом та ін.
 
Інші корисні поради:

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Що подарувати коханому чоловіку на Новий рік
5-12-2015
Кулькість читачів: 1743