Білий Орел – вивчення польської мови у Львові з гарантованим результатом!

Успішне навчання в Польщі — які особливості і переваги?

В останні роки Польща, а точніше її вузи, привертають все більше іноземних студентів. Університети цієї країни дають найякіснішу вищу освіту, а їхні дипломи котируються у всіх країнах Європи і в більшості країн світу.

В останні роки Польща, а точніше її вузи, привертають все більше іноземних студентів. Університети цієї країни дають найякіснішу вищу освіту, а їхні дипломи котируються у всіх країнах Європи і в більшості країн світу. Однак навчання в вузах Польщі має свої особливості, які варто враховувати майбутнім студентам. Білий Орел – вивчення польської мови у Львові з гарантованим результатом, детально тут https://polcentrum.com/kursy-polskoi/.

Білий Орел – вивчення польської мови у Львові з гарантованим результатом!

Відмінні риси польської освіти

Здобуття вищої освіту в польських університетах в деякій мірі відрізняється від навчання у вашій рідній країні. І першою відмінністю є наявність двох вступних кампаній протягом року.
Літня вступна кампанія триває з жовтня по серпень, тобто цілий рік. А ось зимова — всього два місяці (січень і лютий). Такий підхід дозволяє студентам подати документи з відстрочкою.
Друга відмінна риса — це час навчання. У Польщі можна влаштуватися на дворівневу систему (бакалаврат і магістратура окремо) або ж на неподільну магістратуру. Правда, можливість вибору багато в чому залежить від спеціальності, адже для медиків, наприклад, немає дворівневої системи.
І третя відмінність, про який вже говорилося раніше, — це дипломи європейського зразка, які не потребують підтвердження в інших країнах.

Білий Орел – вивчення польської мови у Львові з гарантованим результатом!

Особливості навчання у вузах

Програма навчання в Польщі побудована таким чином, що у студентів залишається досить багато вільного часу, так що вони мають можливість знайти підробіток.
Навчання в Польщі безкоштовна лише для громадян країни і володарів «Карти поляка». Іноземним студентам доведеться платити за навчання, але деякі вузи готові запропонувати їм стипендіальні програми.

Чи не складений іспит в Польщі не загрожує відрахуванням, однак перездати його просто так не вдасться. Студенту доведеться знову пройти курс цієї дисципліни і, звичайно, оплатити його.
Міф про те, що польські університети не дають відповідних знань, давно Спростовано. Так що, якщо ви маєте намір вступати до ВНЗ цієї країни, будьте готові, що вам знадобитися прикладати багато зусиль, щоб засвоювати матеріал і проходити численні перевірки знань.