Чому варто подивитися серіал «Паперовий будинок»?

Чому ми пишемо про серіал «Паперовий будинок»?

Тому що серіал підірвав всю Європу. Люди просто збожеволіли. Вони масово почали скуповувати маски і одяг цих грабіжників, писати про це серіалі так, ніби це найкраще, що вони бачили. Саме такий ажіотаж змушує нас ставити цей серіал в один ряд з найуспішнішими проектами. І поруч з ними «Паперовий будинок» помітно програє і стає гіршим серіалом в історії. Якби він не був такий популярний, то, природно, я б не говорив, що він такий поганий. Серіал і серіал. Але тепер вже вибачте. Детально тут housepaper.ru.

Про що серіал «Паперовий будинок»?

Серіал розповідає про грабіжників, які увірвалися в Королівський монетний двір Іспанії і вкрали 2,4 мільярда Євро. Офіційно це було б найбільшим пограбуванням в історії кіно. В пілотної серії вони захоплюють монетний двір і починається дія.

І все б нічого. Задумка того, як саме вони грабують цей двір — шикарна, персонажі — колосально круті. Одного звуть Професор — це мозок, його права рука — Берлін, пара дівчат — Токіо, Найробі, пацани Ріо, Денвер, Гельсінкі. Так-так, їх звуть іменами міст, і за ними женеться поліцейський.

«Паперовий будинок» — це іспанська серіал, який вийшов в 2017 році і спочатку нікого не турбував. Поки великий і могутній Netflix їх не купив. Після цього світ дізнався про це і збожеволів.

Чому все так погано?

Я вже бачу, як ви прямо хочете це подивитися, тому що опис щось круте, вірно? І ви, швидше за все, підете і подивіться. І скажете, що серіал геніальний.

Ось головний коментар, який я чую від всіх: «Так, я знаю, що все це нелогічно, але чомусь саме тут мені на це все одно». Людям чомусь стає все одно на неточності, коли вони дивляться «Паперовий будинок».

Так чому ж все так погано?

[Далі підуть легкі спойлери]. Сюжет не розкриємо, але деякі деталі — так.

Ми не знали, що вони в нас будуть стріляти

Отже, команда грабіжників найголовнішого фінансового будівлі Іспанії, знаходить ідеальний план. У момент, коли приїдуть поліцейські, вони вистрілять в сторону поліцейських, але не в них. А в землю. І команда професіоналів, які кращі в своїй справі, думає, що поліцейські не стануть стріляти у відповідь. Це момент з першої серії. Вони стріляють в землю, поліцейські стріляють у відповідь і ранять одного з грабіжників. Гордо звучить фраза: «Професор сказав, що нам робити, коли приїдуть полціейскіе, але він не сказав, що робити, якщо вони будуть стріляти у відповідь». Серйозно?

Не сказав? Ви що не знали, що якщо злочинці стріляють в поліцію, то поліція стріляє у відповідь? Ідеальний грабіжники.

Обмін мільйонів на копійки

У якийсь момент серіалу, коли все йде добре, один з грабіжників вирішує ризикнути, щоб отримати умовні 10 тисяч євро, або 60 тисяч євро, або 100 тисяч. Не пам'ятаю. Нехай буде 100 тисяч. Він ставить під удар всі пограбування за 100 тисяч євро. Його логічно запитують «Ти ж прийшов пограбувати на 2,4 мільярда, навіщо тобі ці 100 тисяч?" І чувак у відповідь мимрить щось про бідну життя, що для людей на кшталт нього і 100 тисяч нормальна сума. Так, а нахрена ти поліз в це? Ні, нелогічно. Якщо людина зважився зробити найскладніше в житті пограбування, то він ніколи в житті не стане в моменті, коли все окей, підставлятися заради 100 тисяч. Де 100 тисяч, а де кілька сотень мільйонів. Але це добре. Можливо, непереконливо.

Грабіжник в одній рукавичці

Організатор пограбування, щоб врятувати операцію, зламує поліцейську машину. За яких обставин — не говоритиму. У поліцейській машині він робить свою справу і йде. Далі ми бачимо, що поліція знайшла відбитки пальців.

Я думаю: «ви що? він же професіонал, як він міг залишити відбитки пальців? ».

Показують флешбек, а він … увагу … В одній рукавичці. Вибачте за капс, я так зазвичай не пишу. Але він в одній рукавичці, господи.

Ось який хід думок був у сценаристів: «давай він залишить відбитки пальців. Але він же професіонал, він би не пішов туди без рукавичок. Добре, тоді давай він буде в рукавичках. Тоді він не залишить відбитків. Добре, нехай він буде в одній рукавичці. Типу він і професіонал — рукавичку не забув, і як би провалився ще ».

Що в підсумку-то?

В результаті такої нелогічний і абсолютно тупий момент є майже в кожній серії «Паперового дому». Майже в кожній. Це дивитися неможливо. Але що вони ідеально роблять — це створюють напругу всередині незручної ситуації. А проблема в тому, що ці незручні ситуації створюються тотально нелогічно і дурнувато.

Через це серіал з геніальним потенціалом перетворюється у другосортне лайно. Приємного перегляду.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *