Вибір жіночого спортивного одягу

Ефективні заняття фітнесом мають на увазі під собою не тільки вибір для спортсмена найбільш оптимальною для нього фізичного навантаження відповідно до рівня фізичного розвитку, але і використання в якості екіпіровки якісної, довговічної і відповідного одягу.

Вибираючи спортивний одяг, необхідно пам'ятати про те, що її якість і зовнішній вигляд не тільки безпосередньо впливає на зручність виконання спортсменом тих чи інших вправ, але і позначається на його самопочутті і витривалості. Саме з цієї причини одяг для фітнесу не повинна купуватися за принципом, що найбільш сподобалося, то і купила, а грунтуючись на довговічності, практичності і зносостійкості вироби. І тому в сьогоднішній статті фахівці нашого швейного виробництва разом з нашими читачами будуть розбиратися в правилах вибору одягу для занять фітнесом. Вибір жіночого спортивного одягу доступний тут fly-style.com.ua/.

Вибір жіночого спортивного одягу

Вибираємо жіночу майку або футболку для занять фітнесом

Без всякого сумніву, кожна людина, поверхнево знайомий з сучасними тенденціями в області спортивного одягу, напевно неодноразово чув поради про те, що купуючи одяг для фітнесу необхідно віддавати власне перевагу тим виробам, що виробляються з натуральних тканин, так як ці матеріали на відміну від синтетики дозволяють шкірі дихати. Якщо ви є прихильником подібної думки і збираєтеся почати займатися фітнесом, то хочемо вас засмутити, так як одяг з натуральних тканин не підходить для того, щоб займатися фітнесом. Пов'язано це, перш за все, з тим, що натуральні тканини дуже швидко намокають через рясного потовиділення, присутнього у спортсмена під час високої фізичної активності. Намокнув, тканини не тільки стають дуже важкими, але дуже сильно липнуть до тіла, знижують рівень споживання шкірою свіжого повітря, а також починають не дуже приємно пахнути.

Навіть в тому випадку, якщо спортсменка використовує під час тренувань з фітнесу дуже якісні антиперспіранти, потовиділення все одно буде присутній, а це означає, що на одязі з натуральних тканин будуть ще й виникати сліди від поту. Звичайно, наявність на одязі слідів поту не є критичним, проте в тому випадку, якщо заняття проходять в колективі, то це може стати серйозною причиною дискомфорту і служити для зниження ефективності тренувального процесу. Для того щоб уникнути всього перерахованого вище, ми рекомендуємо початківцям спортсменам вибирати одяг для фітнесу, що виготовляється з якісних синтетичних матеріалів. Найчастіше сучасні виробники одягу для фітнесу пропонують потенційним клієнтам вироби з наступних синтетичних матеріалів:

  1. Еластан / спандекс / лайкра або біфлекс — представляють собою еластичний матеріал, що володіє високою міцністю. Крім цього, тканина дуже швидко сохне, здатна підтримувати певний температурний режим і максимально стійка до впливу прямих сонячних променів.
  2. Лавсан / поліестер — тканина, яка дуже швидко висихає, не втрачає своєї форми навіть протягом тривалого терміну експлуатації і численних прань.
  3. Тактель / міряв — матеріал, чудово виводить вологу з шкіри атлета, а також добре зберігає власну форму навіть після безлічі прань.
  4. Сапплекс — тканина, що володіє швидковисихаючими властивостями, дуже еластична і міцна, що забезпечує циркуляцію повітря не гірше натуральних бавовняних матеріалів.
  5. Кулмакс — тканина дуже приємна при тактильному контакті зі шкірою, висихає в три рази швидше бавовни, чудово відводить вологу, випаровуючи її з шкіри і залишаючись при цьому сухою.

Вибір жіночого спортивного одягу

Найчастіше сучасні виробники, що займаються пошиттям одягу для фітнесу, використовують перераховані вище тканини не в чистому вигляді, а в поєднанні з іншими матеріалами. Це дозволяє ще більше підвищити практичність, довговічності і якість спортивного одягу. Якщо говорити про кольорову гаму даної одягу, то вона не має ніякого значення, так як футболки і майки, виготовлені з синтетичних тканин, чудово відводять вологу з шкіри, не залишаючи при цьому мокрих плям, що дозволять вибирати екіпіровку будь-якого вподобаного кольору. А ось якщо вибирати одяг з натуральних бавовняних матеріалів, то тут колірна гамма вироби відіграє велику роль, адже на футболках світлих тонів піт видно набагато сильніше, тому доцільніше віддавати власне перевагу чорним або темно-синім кольорами.