Уф друк на склі у Львові

Ультрафіолетовий друк дійсно добре «прижився» в європейських країнах і сьогодні потроху впроваджується на вітчизняний ринок поліграфічної продукції. Уф друк на склі у Львові став дуже сильно виділятися на тлі інших видів друкарських послуг на ринку сучасної реклами. Дана технологія має практичну перевагу: вона не вимагає додаткового часу на збір матеріалів для виконання монтажу та реалізації самого процесу друку. Говорячи про якість, то її навіть не можна порівнювати з клейкою плівкою або іншими видами широкоформатної поліграфії. Фактично — це революційна технологія, яка повністю змінює підхід до виготовлення дійсно якісної і сучасної рекламної продукції.

Уф друк на склі у Львові

Друк на УФ принтері на склі, чому це актуально?

Прогрес в області технологій цифрового друку ультрафіолетовими фарбами відкриває нові можливості для рекламних ідей, дозволяючи експериментувати з різними типами сучасних матеріалів, такими як вивіски або банери.

Однією з областей застосування високоякісного друку є процес нанесення зображення на скло. Раніше це було можливо за допомогою малювання, використання вітражних технік або трафаретного друку. Тепер все це робиться практично моментально за допомогою ультрафіолетового струменевого принтера.

Завдяки новим розробкам можна нанести картинку на плоскі і неплоских поверхні, такі як:

  • вітрини та інформаційні стенди;
  • нагороди зі скла;
  • дзеркала і вікна;
  • декорування ванних кімнат;
  • декорування кухонного фартуха.

Уф друк на склі у Львові

Сфера застосування

Роздрібний мерчантайзінг

Це одна з основних сфер застосування даної технології. Хоча виготовлення такої реклами не є дешевим, але оформлені з її використанням зали, вітрини, вивіски, стенди в сучасному стилі обов'язково залучать нових клієнтів. На сьогодні однією з найактуальніших послуг по ультрафіолетового друку є виробництво вивісок для офісів і прийомних зон.

Сувенірна продукція та нагороди

Просте лазерне гравіювання — минуле століття в порівнянні з можливістю створення унікального і цікавого сувеніра. Досить часто технологія УФ друку на склі застосовується для виготовлення нагород чи інших персоналізованих сувенірів, які можуть бути затребуваними в різних організаціях.

Фотографії на склі для дому та офісу

Принтер дозволяє нанести зображення фотографічної якості на скло, в подальшому його можна використовувати де завгодно: повісити на стіну в залі як картину, у ванній замість декору або використовувати як кухонний фартух. Дана послуга є найбільш затребуваною для домашнього застосування.

Скло з фотодруком в Архітектурі

Скло є одним з найбільш використовуваних і бажаних матеріалів в сучасній архітектурі. Хоча цей матеріал — досить традиційний і зустрічається всюди, виготовлення вітражів або логотипів дозволяють по-новому побачити красу цього матеріалу.

Використання керамічних чорнила дає можливість створення вітражів високої якості, вони можуть стати справжнім витвором мистецтва для використання в церквах та інших муніципальних будівлях, в яких гра світла має значення. Важливо, що застосування білих чорнила в УФ друку дає можливість задавати фон склу, практично прибираючи прозорий ефект; друк на склі з білилами дозволяє наносити найніжніші відтінки, точно передаючи всю красу зображення.