Яку книгу вибрати, відпочиваючи на карантині або у відпустці?

Книги — це дизайн

Книги — це дизайн книги дуже часто просто припадають пилом на полицях, у шафах, «бовтаються» по дому, муляють очі. Прочитана книга може стати «непроханим гостем», якщо її нікуди дівати. Якщо ви не любите читати, або просто прочитали всі книги, які у вас присутні і заважають вам, то можете віддати їх людям, які з радістю скажу вам прийму книги. Також можете придбати електронні книжки коти вояки.

Яку книгу вибрати, відпочиваючи на карантині або у відпустці?

Викидати і віддавати книги — це не вихід, тому що хочеться, щоб і діти шанували, і внуки. Читати в телефонах або на комп’ютері — псувати очі, та й немає такого зв’язку з автором, настрій зовсім не те. Виходом з цих проблем є багато дизайнерських рішень: Можна оформити сходи як бібліотечний шафа — вийде незвичайне, неординарне прикраса будинку, і, в той же час, місце під сходами буде зайнято корисними речами. Якщо дозволяє місце, то ще при плануванні можна виділити цілу кімнату під домашню бібліотеку. Створюючи там творчу і романтичну атмосферу, ви будете притягати все більш ніжні відносини в свою сім’ю. У цій же кімнаті можна поставити піаніно або рояль, якщо хтось із членів сім’ї цим захоплюється, і камін — поєднувати приємне з корисним в колі сім’ї — найкраще хобі. Якщо ж місця в будинку вкрай не вистачає, то можна «долучити» під таку важливу справу підвіконня. Біля нього ставляться шафки, полички і світильник, на нього надівається або накидається тепле покривало і ковдру — створений комфорт забезпечить вам затишну атмосферу для читання. Плюс до всього, ви зможете декорувати цю ділянку, підійшовши до свого завдання з творчої сторони.

Яку книгу вибрати, відпочиваючи на карантині або у відпустці?

Наприклад, поставивши маленький столик, ви забезпечите собі можливість перекушувати або пити гарячий шоколад під час читання книг. В даний час дизайнери досягають величезних висот, тому можна звернутися до одного з них з проханням спроектувати для вас диван або крісло «для читання». У ньому можуть бути відразу ж вбудовані і шафки під книги, і висувною столик під комп’ютер або кухоль, і взагалі абсолютно все, що ви вважаєте за необхідне. В даний час створюється безліч цікавих творів, а якщо ви обожнюєте читати і мрієте зробити свою домашню бібліотеку, то вас ніщо не зупинить, ні місце, ні можливості, ні засоби. Самі ж книги часом допомагають вирішувати проблеми з їх розміщенням, самі лягають на те місце, де їм буде «краще». Адже в книзі закладені певні емоції і почуття, і є такі книги, які навіть і не хочеться зберігати разом з усіма на полиці, а навпаки покласти на чільне місце, щоб частіше брати в руки і перечитувати. Головне — це бажання і творчий підхід, тільки в цьому випадку вийде знайти місце для своїх улюблених паперових друзів.