Що означає побачити уві сні воду

Значення і тлумачення снів в яких Ви бачили воду

Якщо уві сні ви пили холодну воду, то вам варто зрадіти. Адже це ознака доброго здоров\’я, яке необхідно абсолютно всім людям без винятку.

Поганим знаком є сон, у якому ви пили теплу воду. Це передвісник хвороби. Печаль віщує сон, у якому ви займаєтеся обливанням себе водою. А якщо ви гріли уві сні воду, то чекайте пришестя радості незабаром у вашому житті.

Якщо вам приснилося, що ви берете воду, то чекайте успіхів у сердечних справах. Можливо, зовсім скоро у вас з\’явиться велика і міцна любов.

Провісник благополуччя – це сон, у якому ви йдете по воді. А якщо ви просто купаєтеся, то вас очікує легка і безтурботна життя, хоча б на час.

Варто також знати, що чиста вода завжди сниться до здоров\’я і добробуту у вас і вашої родини.

А брудна вода, навпаки, є передвісником невдач і розчарувань.

Якщо вам приснилося, що ваш будинок залитий водою, то будьте готові до того, що вам доведеться надавати досить сильний і жорсткий опір чогось негативного в вашому житті.

Поганий сон, в якому вода убуває. Цей сон символізує і попереджає про те. Що ви, можливо, піддалися чи скоро піддастеся поганого і шкідливого впливу, від якого потрібно позбутися якомога швидше.

Якщо ви уві сні просто пили воду, то чекайте найближчим часом хороших і вигідних пропозицій. Це дуже хороший знак, який символізує успіх і гарне становище в суспільстві.

Дуже хороший сон, якщо ви в ньому побачили безмежне море. Цей сон є передвісником дуже великого щастя, а також процвітання. Тому, чекайте хороших змін у вашому житті.