Якою має бути огороджувальна стрічка при ремонтних роботах

Ремонтні та будівельні роботи неминуче перетворюють всю довколишню територію на зону підвищеного ризику. При зведенні будівлі, на об’єкті використовуватиметься вантажопідйомна техніка, є ризик обвалення вантажу. І навіть не надто важкий інструмент, стає смертельно небезпечним, якщо його впустили з висоти 5 – 7 поверхів.

А при ремонті комунальних ліній, ризики пов’язані вже з траншеями, в які можуть впасти перехожі. При виконанні подібних робіт необхідно використовувати огородження, наприклад, сигнальну стрічку. Залежно від ситуації вона може бути просто яскравою. Для привернення уваги. Або це може бути сигнальна стрічка «Обережно кабель» – з більш конкретною інформацією. Можна використовувати і пластикові огорожі, але вони громіздкі та дорогі. Сигнальна стрічка, ціна на яку в Україні складає справжні копійки – оптимальний варіант.

Ми розповімо, якою повинна бути сигнальна стрічка «Обережно кабель». А купити червоно-чорну стрічку можна через каталог «ТЕРА ПЛАСТ»: https://teraplast.com.ua/ua/g13106626-lenty-signalnye.

Червоно-чорна сигнальна стрічка «Обережно кабель» в Україні

Насамперед сигнальна стрічка «Обережно кабель» або будь-яка інша має бути максимально помітною навіть здалеку. Тому вона зазвичай яскрава. Наприклад, в Україні популярна червоно-чорна стрічка. Користується попитом і варіант з чорними літерами на помаранчевому фоні. Така сигнальна стрічка «Обережно кабель» точно не залишиться непоміченою.

Також сигнальна стрічка має бути:

  • міцною;
  • стійкою до впливу вологи, снігу, температурних перепадів та сонячних променів (щоб не вигоріла до завершення робіт).

Бажано, щоб вона була інформативною. Сигнальна стрічка «Обережно кабель» є яскравим прикладом. Також важлива її ширина. Щоб стрічка сигнальна була добре помітною, товщина смуги не повинна бути меншою ніж 8 см.

Купити стрічку сигнальну «Обережно кабель», ціна виробника

Ціна сигнальної стрічки, червоно чорної «Обережно кабель» або помаранчевої, має бути максимально доступною. Зрештою, це – витратний матеріал.

В Україні сигнальну стрічку можна купити за каталогом «ТЕРА ПЛАСТ». У цьому випадку ви отримаєте якісну продукцію та послуги друкарні. Завдяки цьому на вашій сигнальній стрічці буде написана конкретна інформація, що попереджає оточення про наявні ризики.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *