Корисні поради, як підготувати однотонні кепки для друку

Якщо ви хочете замовляти друк на бейсболках і кепках, необхідно знати усі секрети та правила, що дозволяють досягти найкращого результату. І створити дійсно якісний стильний виріб, що відрізнятиметься унікальним дизайном та зможе зберегти насиченість усіх відтінків якомога довше. Тим паче, сьогодні кепки під друк оптом і в роздріб актуальні не лише як подарунок або аксесуар для створення власного стилю. Головні убори також активно використовуються для брендування: просування компанії та підвищення впізнаваності її серед потенційних клієнтів.

Ми зібрали дійсно корисні поради, які дозволять обрати та підготувати для друку кепки для брендування, проведення рекламного заходу, створення робочої форми чи, наприклад спортивної команди або ж особистого використання.

Звертайте увагу на дизайн, матеріали і стиль головних уборів

З матеріалами варто розібратися детальніше. Адже саме вони будуть контактувати зі шкірою. Важливо, аби кепки відшивалися з натуральних гіпоалергенних та приємних на дотик тканин, що не викликають подразнення та почервоніння.

Не менш важливим є забезпечення циркуляції повітря. Це дозволяє уникнути запотівання шкіри голови. Що особливо актуально, якщо ви плануєте носити головний убір у спекотну погоду для захисту від сонячних променів.

За дизайном виділяють два формати кепок:

  • закриті – такі головні убори закривають не лише очі від сонячних променів, але й голову, це дозволяє уникнути перегрівання шкіри, а також захищає її від потрапляння пилу на волосся, опадів, вітру, холоду тощо;
  • відкриті бейсболки – не захищають власне шкіру голови та волосся і закривають лише очі від яскравого світла, складаються лише з дашка, який фіксується за допомогою регулятора.

Вибирайте компанію, що використовує високоякісний друк

Сучасні принтери та технології друку на головних уборах дозволяють максимально передати усі, навіть найскладніші відтінки та чіткість кольору. А головне зробити друк настільки якісним, що принт, напис або візерунок збережуть свою насиченість і яскравість протягом тривалого часу.

Головне підберіть зображення з високою роздільною здатністю. Завчасно поцікавтесь, за якою технологією відбувається друк на бейсболках.

Правильно обирайте колір кепки та принтів на ній

Сьогодні друк на кепках можна замовити для будь-яких кольорів головних уборів. Це можуть бути базові нейтральні відтінки: білі, чорні, сірі кепки вважаються найбільш універсальними, оскільки поєднуються як з нейтральними, так і з яскравими елементами гардеробу. Втім, ви також можете замовити друк на кольорових яскравих бейсболках. Головне тут дотримуватися правил контрастності. Аби нанесений принт було чітко помітно.

Особливо це важливо, якщо ви плануєте брендування головного убору. Продумуйте поєднання кольорів так, щоб логотип або назва бренду легко зчитувалися. І ще одна корисна порада для тих, хто замовляє друк на кепці для просування бренду. Обирайте для цього корпоративні відтінки саме вашої компанії. Ті, які використовуються у самому логотипі, інтер’єрі тощо.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *