Коли актуальна відміна виконавчого напису нотаріуса

Нотаріуси на території України уповноважені виписувати виконавчий написи, які засновані на договорі або борговій розписці між фінансовою установою та особою, яка бере гроші у кредит. Такий документ боржники можуть отримати за домашньою або робочою адресою. І в більшості випадків його вдається оскаржити, а відтак переглянути договір, відкоригувавши терміни або відсотки за кредит.

Головне знайти досвідченого спеціаліста, який займається скасуванням нотаріального напису на https://sbars.com.ua/skasuvannya-vikonavchogo-napisu-notariusa/ і довірити йому вести вашу справу у судовому порядку.

Коли можна оскаржити виконавчий напис нотаріуса

Скасування виконавчого припису нотаріуса може бути актуальним, якщо він не відповідає умовам договору або був створений з порушеннями від самого нотаріуса. Оскаржити виконавчий напис, зазначивши у підставах невідповідність його договору між позикодавцем і позичальником, можна, якщо:

  1. У договорі не було прописано штрафи, які нотаріус зазначив у виконавчому написі.
  2. Відсотки були нараховані кредитором уже після завершення терміну використання кредиту.

Серед найпоширеніших помилок, яких пропускаються нотаріуси під час оформлення виконавчого напису:

  1. Ігнорування завершення термінів, коли можна було висунути вимоги з боку позикодавця позичальникові.
  2. Не минуло 30 днів з моменту передачі позичальникові вимоги про погашення боргу.
  3. Нотаріус не використовував усі необхідні згідно Закону України документи.

Якщо зробити висновок з усього, що зазначено вище, то виконавчий напис вважається дійсним лише тоді, коли його підставою став нотаріально підтверджений договір позики між двома особами. Також попередньо нотаріус має переконатися у тому, що заборгованість не можна оскаржити. Якщо після порушення зобов’язання з боку позичальника минулого більше ніж три роки, виконавчий напис нотаріуса також не вважатиметься дійсними. У такому разі позикодавець має використовувати інші інструменти для стягнення боргу.

Як знайти фахівця для відміни виконавчого напису нотаріуса

У юридичних компаніях сьогодні працюють досвідчені спеціалісти, які займаються у тому числі оскарженнями виконавчого напису нотаріуса. Аби вибрати фахівця, який гарантовано допоможе вам у конкретній справі, звертайте увагу на:

  1. Відгуки, які залишають клієнти юриста на сайті компанії або, наприклад на тематичних форумах.
  2. Кваліфікація і досвід спеціаліста. Не лише наявність освіти, але й профіль, за яким працює фахівець.
  3. Цінова політика. Завчасно ознайомтеся з прайсом на усі види послуг, аби це не стало для вас в подальшому неприємним сюрпризом.

Після вибору юриста можна домовлятися про першу зустріч. Під час консультації вдається обговорити усі деталі справи, ознайомитися з наявними документами та підготувати позов до суду. У подальшому спеціаліст буде самостійно представляти вас і добиватися скасування виконавчого напису нотаріуса.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *