Як дівчата реагують на молодіжний бренд PMV20 із лінійки 18+

Світ секс-шопу часто не дуже кольоровий. Тільки згадайте, що можна побачити на перших сторінках магазинчиків для дорослих – класичні іграшки у чорному, червоному, золотому та інших стандартних відтінках. Іноді грати після цього зовсім не хочеться, адже є й ті, для кого задоволення – це феєрія кольорів та чуттєвості. І саме для таких клієнтів і був створений бренд PMV20.

Трішки про бренд PMV20

Абревіатура розшифровується як Post Modern Vibes 2020, що дуже яскраво визначає особливості самої компанії. Відкрита у Нідерландах у 2020 році, вона одразу ж потрапила у топи популярності завдяки тому, що обрала унікальну концепцію.

У її основі – небанальний, яскравий дизайн. Іграшки будь-яких форм, кольорів, розмірів та з максимумом функцій – ось чим може похвалитися PMV20. Кожна із секс-іграшок складається мінімум із трьох яскравих та барвистих кольорів. Тут вам і жовтий, фіолетовий, бірюзовий, рожевий, блакитний та багато інших відтінків, завдяки яким у ліжку стане цікавіше та спекотніше.

Місія компанії – не просто подарувати насолоду, використовуючи для цього максимум технологічних можливостей. Творці бренду впевнені, що кожен, чоловік або жінка, заслуговує на шанс підкреслити свою унікальність навіть у ліжку. І щоб при цьому як пестощі з собою, так і пристрасні прелюдії або секс з другою половинкою засяяли по-новому, руйнуючи усталену буденність.

Як продукцію бренду PMV20 сприйняли дівчата?

Саме дівчата першими гідно оцінили продукцію PMV20, випробувавши основні моделі компанії.

Серед таких – стандартний ванд під назвою Base, представлений у вигляді масажера-мікрофона. Насправді ж це потужний вібратор, який доповнюється кнопкою-бустером для найяскравіших оргазмів.

Припали жіночій половині людства до душі й брати-близнюки, які лише на перший погляд здаються схожими. Мова про вібратори-кролики Meta і Copy, один з яких зовсім не кролик, а справжнісінький дельфін! Але потішив дівчат не тільки вібраційний відросток, який ніжно пестить клітор, а й унікальна можливість ротації головки, що імітує проникнення чоловічого члена.

Навіть досвідчені жінки знайшли для себе серед продукції PMV20 щось особливе. Вібратор Vice, який виглядає, як інопланетний мешканець, зможе подарувати відразу три види задоволення, а ще – проникнути у всі області вашого тіла. Оскільки він має як кліторальний, так і вагінальний, а ще анальний відросток із шовковистими бусинками.

А все тому, що PMV20 дбає про своїх клієнтів, і дарує можливість брати радість у ліжку із собою, використовуючи на своїх іграшках «дорожні замки» та інші функції!

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *