Як вибрати дитяче взуття?

Яка вона, якісна ортопедичне взуття для дітей?

98% немовлят при народженні мають абсолютно здорові стопи. Але до моменту надходження в школу більшість дітей вже страждає від сколіозу, плоскостопості, початковій стадії артрозу, артритів, радикуліту, деформації суглобів. Здебільшого ці проблеми, пов'язані з носінням неправильного взуття, підібраною батьками для улюблених чад.

Всіх цих проблем можна уникнути, якщо придбати дитині якісне взуття в інтернет-магазині. Але відразу ж, як тільки він встає на ніжки, намагається робити свої перші кроки.

Колосальні навантаження на стопи

Це не жарти, ортопедичне дитяче взуття — реальний шанс уникнути проблем в майбутньому зі здоров'ям дитини. Провідні лікарі-ортопеди кажуть, що стопа дитини з моменту вставання на ноги відчуває величезні навантаження. Всього лише 4% всієї ваги припадає на тіло дитини, а 96% саме на ступні. Ось чому малюк так швидко, після початку прямоходіння, знаходить масу проблем, пов'язаних з ногами.

При неправильного взуття або при ходінні босоніж, у дитини:

  1. Викривляється ахіллесова п'ята,
  2. Неправильно формується голеностоп,
  3. З'являється поздовжнє плоскостопість,
  4. Діагностується початкова стадія артриту і артрозу ніг.

Як наслідок, страждають колінні суглоби, дитина скаржиться на постійні болі в ногах. Він не такий витривалий як його однолітки, які не мають подібних проблем зі здоров'ям. Тому потрібно купувати дитині ортопедичне взуття, знімаючи колосальні навантаження з опорно-рухового апарату малюка, допомагаю йому тим самим відчувати себе добре, формуватися правильно, мати міцне здоров'я.

Як правильно вибрати?

В принципі, якихось складних правил не існує. Деякі торпеди кажуть, що, якщо у взутті є супінатор, спеціальна опуклість, розташована в області склепіння стопи, це взуття вже вважається ортопедичної. Такі черевики можна сміливо купувати для дитини з профілактичною або лікувальною метою.

Якщо ж лікар вже діагностував ряд захворювань опорно-рухового апарату, то взуття повинна бути складнішою, максимально правильної, з фізіологічної точки зору. У черевик, туфель, кросівок або навіть сандалій обов'язково повинен бути невеликий каблучок, жорстка висока п'ята, 2-3 липучки або шнурки, щільно фіксують модель до гомілкостопу.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *