Аргентина — Мексика ставки

6 листопада в рамках другого туру групового етапу Чемпіонату світу 2022 пройде зустріч футбольних збірних Аргентини та Мексики. Гра відбудеться в катарському місті Лусаїл на місцевій арені «Айконік Стедіум». Протистояння північноамериканської та південноамериканської команди викликає неабияку цікавість у шанувальників.

На гру Аргентина — Мексика ставки вже доступні в лінії букмекерської компанії Паріматч. Аналітики віддають перевагу аргентинцям. Чинні чемпіони Південної Америки знаходяться на третьому місці в рейтингу ФІФА. Але і мексиканці розташувалися на досить високій тринадцятій позиції. Тому зустріч має бути цікавою.

Склад аргентинців не настільки зірковий як на попередніх Мундіалях. Проте команда виглядає злагоджено. Але і «майя» в поточному році показують якісний футбол. Особливо надійно виглядає захист представників Північної Америки.

Аргентина - Мексика ставки

Коефіцієнти на гру Аргентина – Мексика по лінії букмекера Паріматч

Аналітики букмекерської компанії Паріматч вже змогли оцінити шанси суперників такими коефіцієнтами:

  • перемога Аргентини – 1,60;

  • нічия – 4,00;

  • перемога Мексики – 6,10.

Відчутна перевага на стороні номінальних господарів. На це також вказує статистика очних зустрічей. З п’яти останніх матчів між цими збірними, три гри залишилися за аргентинцями. Ще по одному разу зафіксовано нічию та перемогу футболістів з Мексики.

Також рекомендується звернути увагу на додаткові ринки. Букмекерська компанія Паріматч пропонує поставити на такі варіанти як:

  • тотали;

  • точний рахунок;

  • фори;

  • ставки на окремі тайми;

  • кутові, жовті картки, фоли, відсоток володіння м’ячем та інші статистичні показники;

  • персональна статистика гравців та багато іншого.

Наприклад, цікаво виглядають ставки на від’ємну фору Аргентини чи на індивідуальний тотал «біло-блакитних».

Аргентина - Мексика ставки

Де дивитись матч Аргентина – Мексика

Онлайн-трансляція гри доступна на сайті букмекерської компанії Паріматч. Перегляд доступний для усіх авторизованих користувачів. В деяких випадках умовою для безкоштовного доступу до трансляції може бути наявність коштів на ігровому рахунку. Про доступ до трансляції підкаже кнопка Play, яка знаходиться поруч із назвою спортивної події в лайв-лінії.

Перегляд можливий навіть на смартфонах та інших мобільних пристроях. Для цього слід скористатись адаптивною версією сайту Паріматч, або ж встановити мобільний додаток.