Автомат, снайперська гвинтівка чи кулемет – для страйкболу?

Який тип страйкбольної зброї зручніший?

Страйкбольна зброя за принципами дії буває трьох видів:

  • електропневматичне (AEG);
  • газове (greenGas, co2);
  • спрингове.

Електропнематичне (привід) – найпоширеніший. Це найкраще, що може дати страйкбол для новачка. ЕПО легко обслуговувати та використовувати. Переважна кількість гравців у страйкболі використовують приводи. Замовити тактичні підсумки та зброю для страйкбола ви можете замовити в магазині Warkit https://warkit.com.ua/airsoft.

Газові моделі страйкбольної зброї використовують для пострілу енергію газу одного з типів. GreenGas (Грінгаз) — газ на основі пропану, чутливий до температури, заправляється з великих балонів. Вуглекислий газ CO2 потужніший і зручніший в експлуатації, оскільки заряджається 12 грамовими балончиками.

Спрінг (від слова spring – пружина) – це страйкбольне озброєння, у якому перед кожним пострілом необхідно звести пружину вручну. Такі екземпляри дуже невибагливі, завжди готові до стрілянини, рідше ламаються і не вимагають акумуляторів чи газу. Істотним мінусом є скорострільність.

Автомат, снайперська гвинтівка чи кулемет – для страйкболу?

Які виробники страйкбольної зброї бувають?

Бренд впливає на вартість ігрової зброї. Чим відоміший виробник – тим вища вартість, але найчастіше також вища якість та міцність зброї.

Якщо хочете купити дешеву зброю для страйкболу, але не сильно втратити якість – зверніть увагу на повністю металеві моделі від компанії Cyma (і АК, і М-серії).

Найавтентичніші страйкбольні автомати Калашнікова виробляють фірми E&L і LCT. Широкий модельний ряд якісних стволів є у тайванської компанії G&G. Елітні автомати M-серії виробляють G&P та King Arms.

Купити зброю для страйкболу

Пропонуємо Вам купити страйкбольну зброю в магазині «Warkit». Наш великий страйкбольний магазин надасть Вам вибір із широкого асортименту товарів для страйкболу в усіх напрямках. Насамперед це, звичайно ж, дешева страйкбольна зброя з найкращими цінами на російському ринку. Подивіться каталог та переконайтеся самі!

Автомат, снайперська гвинтівка чи кулемет – для страйкболу?

Матеріал виробництва

Страйкбольна зброя роблять із:

  • металу;
  • пластика;
  • дерево.

Метал

Металеві варіанти є більш важкими для гравців. При цьому, надійні та міцні. Часто застосовується алюміній із сплавами. Вони довговічні, тому що на них не впливають агресивні середовища.

Привід із металу важить близько 3-4 кг. Професійні гравці віддають перевагу цьому варіанту, такі страйкболісти роблять ставку на надійність.

Пластик

Пластикові випускаються у 2-х варіаціях:

  1. Комбінація пластик-метал-дерево;
  2. Повністю пластикові.

Комбінація пластику з іншими матеріалами створює пристрої середнього рівня. Поєднує хорошу надійність, легкість. Повністю пластикові моделі відрізняються підвищеною легкістю. Відмінно підходять для новачків, які лише починають грати у страйкбол.

Не варто думати, що застосовується неміцний, хлюпкий пластик. Виробники використовують матеріал зовсім іншого рівня – ABS-пластик. Це міцна пластмаса, яка витримує удари, падіння, агресивне середовище, перепади температур від -30 до +90 градусів за Цельсієм. З такого матеріалу роблять побутову техніку, інвентар для спорту, медичне приладдя.

Пластик міцний, але дряпається. На ньому утворюються вм'ятини після падіння з висоти чи удару. Найчастіше ремонтується, ніж металеві.

Дерево

У страйкболі зустрічається рідко, оскільки дерево піддається впливу дощу, вологості. Заїдає після попадання бруду чи води усередину конструкції. Можуть тріснути, подряпатись, розколотися. Дерево по вазі знаходиться між металом та пластиком. Зазвичай застосовується професійними гравцями, які люблять атмосферне озброєння або використовують колекційні моделі в бойовій обстановці.

Краще застосовувати для гри в страйкбол приводу із пластику, метало-пластику, металу. Перший легкий, але вистачить ненадовго. Другий – для новачків. Третій – для постійних гравців у страйкболі.