ексклюзивні комплекси

Коли нас покидають гідні і шановні люди — це завжди непоправна втрата. І часто в таких випадках хочеться, щоб людина упокоївся з миром відповідно до того як він і жив. Тут вже здається недостойним установка будь-якого простого пам’ятника. Потрібно щось, що здатне одним своїм виглядом показати все те повагу, яке померлий заслужив за життя. Для таких випадків можлива розробка і установка ексклюзивних комплексів.

Виготовлення ексклюзивного комплексу, також пам’ятники Львів https://spokij.com.ua/ — це ціле мистецтво, яке вимагає високих витрат і великого комплексу заходів по розробці, виготовлення та встановлення. Складається такий комплекс з декількох важливих складових — пам’ятника, надгробної плити, огорожі і додаткових елементів.

• Пам’ятники — розробляються за індивідуальними замовленнями. Це можуть бути як статуї, так і бюсти або барельєфи. Також у вигляді пам’ятника може бути присутня якась абстрактна річ, яка повинна донести до побачили її якийсь сенс. Матеріали виготовлення можуть використовуватися найрізноманітніші — від мармуру до нержавіючих металів. Для створення пам’ятника будуть потрібні фотографії в декількох ракурсах, а якщо клієнт бажає замовити статую в повний зріст, то і фотографії повинні передавати повний вигляд людини. Виготовлення таких замовлень займе чимало часу і ціна на них буде відповідна, проте в даному випадку мова йде про не просто унікальному пам’ятному творінні, а щось більше. Окремо варто згадати про пам’ятні знаки, які теж можуть бути виконані за індивідуальним замовленням з різних матеріалів і з обов’язковою присутністю унікальною гравіювання.

• Надгробні плити — також є найважливішим елементом пам’ятного комплексу. Сьогодні пропонуються різні варіанти, які можуть бути, як на всю площу ділянки, так і безпосередньо над могилою. Матеріали виготовлення зазвичай мармур, граніт, але можливі і інші. За бажанням їм можна надати будь-який вид, наприклад, футбольного поля з травою. Колірна схема може бути, як однотонною, так і мати різні малюнки, орнаменти і інші візуальні варіанти оформлення.

• Огородження — вінчають пам’ятний комплекс надаючи йому вигляд завершеності. Варіанти огорож зазвичай підбираються виходячи із загальної концепції комплексу, вони можуть бути як закритими, так і відкритими. У деяких випадках їх і зовсім може не бути.

• Додаткові елементи — до таких можна віднести столики, лавки, навіси або додаткові конструкції, які не входять до складу пам’ятника. Як правило їх встановлюють разом з усім комплексом, але можуть встановити і згодом.

Як правило перед розробкою моделі майбутнього комплексу фахівці виїжджають на місце, оглядаю і вимірюють його, потім вже розробляють комп’ютерну модель комплексу. Побачивши її замовник може внести свої зауваження або пропозиції, якщо такі у нього є, або ж і зовсім змінити проект якщо з якихось причин він йому не труїться. Після узгодження всіх питань починається безпосередньо виготовлення і установка самого комплексу.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *