Який матрац купити найкраще для комфортного сну

Виробництво матраців — важлива і відповідальна справа, що вимагає пильної уваги до будь-якої дрібниці. Кожна неточність у розробці конструкції матраца може негативно вплинути на функціональність усього виробу. Виробництво матраців постійно вдосконалюється, новітні розробки дають змогу підтримувати якість виробів на належному високому рівні. Матраци, виготовлені відповідно до ДСТУ, з дотриманням усіх необхідних стандартів якості, безсумнівно, позитивно впливають на здоров’я людей. Саме тому під час виробництва матраців немає «дрібниць».

Під час сну на ортопедичному матраці хребет розслабляється, завдяки цьому в організмі активізуються захисні функції і підвищуються здібності протистояти різним хворобам.

Максимальну ортопедичну дію надають безпружинні матраци з каталогу https://magdek.com.ua/ua/matrasi/bespruzhinnie-matrasi/. Безпружинні матраци мають більш тривалий термін експлуатації порівняно з пружинними матрацами.

Основна відмінність пружинного матраца від безпружинного полягає в наявності блоку пружин, який присутній у будь-якому матраці цього типу. Пружинний матрац комфортніший порівняно з безпружинним. Найбільш сильним ортопедичним ефектом серед пружинних матраців володіють матраци, виготовлені на основі незалежного пружинного блоку. У таких блоках кожна пружина прогинається незалежно від інших пружин.

Дуже важливо правильно вибрати матрац, який підійшов би саме Вам.

Ортопедичний матрац під час сну має підтримувати хребет у прямому положенні, якщо Ви лежите на боці. Якщо ви лежите на спині, для комфортного сну, правильно підібраний матрац повинен приймати контури вашого тіла, ця властивість матраца називається анатомічністю. Під час підбору матраца необхідно обов’язково враховувати як фізичні дані людини, так і властивості ортопедичного матраца:

  • Для повних людей більше підійдуть жорсткі ортопедичні матраци, тому що людина з великою вагою сильніше продавлює матрац, у результаті чого на м’якому виробі може виникнути ефект гамака.
  • Для худих людей підійдуть напівжорсткі безпружинні або м’які матраци на основі пружинного блоку.
  • Людям, які страждають на захворювання хребта, лікарі рекомендують жорсткі та напівжорсткі матраци. Якщо у Вас є проблеми з хребтом, то перед покупкою матраца не буде зайвим проконсультуватися у лікаря-ортопеда.

Під час вибору матраца на сайті magdek.com.ua так само важливо звернути увагу на матеріали, що використовуються в його виготовленні. Чим більше в матраці натуральних матеріалів, тим краще. Ваше тіло не зможе відпочити повноцінно, якщо матрац складатиметься тільки із синтетичних матеріалів. При виборі матраца з екологічно чистих, натуральних матеріалів не варто забувати про те, що на деякі натуральні матеріали можлива алергічна реакція організму. Тому якщо у Вас є схильність до алергії, то перед купівлею матраца необхідна консультація лікаря алерголога.