Робот-пилосос чи класичний пилосмок: що краще купити саме для вас?

Робот-пилосос – пристрій, який автоматично прибирає пил і бруд з підлоги. Така техніка може бути корисною для тих, хто хоче заощаджувати час і сили на домашньому прибиранні. Купити робот-пилосос Сяомі в інтернет-магазині “Цитрус” за посиланням https://www.ctrs.com.ua/ru/roboty-uborshhiki/brand-xiaomi/ варто також, якщо у родині є люди, що страждають від алергії. Добре автоматичний прибиральник впорається з шерстю тварин, що має здатність накопичуватися на килимах.

Переваги роботів-пилососів

Серед головних переваг цих “розумних” приладів для прибирання можна виділити наступні моменти:

 1. Економія часу

  Робот-пилосос може працювати за таймером або за командою з пульта чи смартфона. Ви можете запустити його в будь-який зручний час, наприклад, коли на роботі чи спите.

 2. Ефективність прибирання

  Робот-пилосос оснащений різноманітними датчиками та системами навігації, які дають йому змогу визначати перешкоди, уникати падіння, визначати межі зони прибирання та знаходити оптимальний маршрут руху. Завдяки цьому він може ретельно очистити підлогу від пилу, бруду, волосся і шерсті, навіть у важкодоступних місцях, як-от під меблями або в кутах.

 3. Низький рівень шуму

  Робот-пилосос створює менше шуму, ніж звичайний порохотяг. Він не заважатиме вам або вашим сусідам. Ви можете вмикати його в будь-який час доби без побоювання порушити тишу.

 4. Багатофункціональність

  Деякі моделі роботів-пилососів можуть не тільки сухо очищати підлогу, а й проводити вологе прибирання та мити підлогу. Для цього вони мають спеціальні відсіки для води і мийного засобу, а також насадки для розбризкування і збору рідини. Такий режим роботи допоможе вам підтримувати підлогу в ідеальному стані.

 5. Інтелектуальне управління

  Робот-пилосос синхронізується зі смартфоном або планшетом через додаток. Це дає змогу віддалено запускати, зупиняти або налаштовувати пристрій, а також переглядати статистику прибирання, карту приміщення або зображення з камери. Крім того, деякі роботизовані прибиральники підтримують голосове керування через Google Assistant або Siri.

Як бачимо з цього короткого переліку, пристрій має багато переваг перед пилосмоками у їх класичному формфакторі. Втім, є й певні недоліки.

Мінуси роботів-пилососів

Вони мають невеликий за обсягом контейнер для збору сміття. Тому процес прибирання часто переривається для вивантаження зібраного бруду. Також за потужністю всмоктування роботизований варіант навряд чи можна порівняти зі звичайними моделями. Якщо давно не прибирали вдома, пристрій навряд чи впорається з роботою.

Суттєвим мінусом є й робота від батареї, котра швидко розряджається. Звісно враховуйте й відсутність рухливої ручки, за допомогою якої зібрати пилюку можна з м’яких меблів, стін і навіть стелі. Робот-пилосос прибирає лише підлогу. До того ж моделі, що зможуть працювати на килимах або виконувати вологе прибирання, коштують дорожче.

Треба наголосити й на тому, що робот-пилосос підходить до сучасних осель з відкритим плануванням. Якщо ж мешкаєте у малогабаритній квартирі, що повністю заставлена меблями та вкрита килимами, робот-пилосос не зможе добре зорієнтуватися у просторі. Він буде постійно вдарятися об меблі та стіни.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *