Натяжні стелі: види та переваги технології

Хочете оновити інтер’єр та водночас зекономити час та гроші? Натяжні стелі в Кам’янському можуть бути ідеальним варіантом для вас.

Компанія Glory пропонує професійний монтаж та ремонт стель у Кам’янському та Дніпрі. Звертайтеся до професіоналів, щоб отримати консультацію та якнайшвидше почати ремонт в кімнаті, квартирі чи будинку.

Натяжні стелі — це конструкції з полімерних матеріалів, які закріплюються на спеціальні каркаси, розташовані по периметру приміщення. Каркас виготовляється з алюмінієвих профілів, які необхідно розмістити на певній висоті від основного стелевого покриття. Далі, на цей каркас натягується полімерна плівка, яка замінює традиційне стельове покриття. Таким чином, натяжні стелі можуть бути встановлені як в новому будинку, так і вже готовому приміщенні.

П’ять переваг натяжної стелі

  1. Швидкий та чистий монтаж. При встановленні немає потреби використовувати будівельні матеріали, що зменшує кількість будівельного сміття та пилу на майданчику. Більшість робіт можна виконати за декілька годин, без перерви в роботі приміщення.
  2. Естетичний вигляд. Мають різноманітний дизайн та кольори, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для будь-якого інтер’єру. Крім того, вони можуть бути матовими або глянцевими: дозволяє створити різні ефекти в приміщенні, такі як збільшення візуального простору чи створення світлових відблисків.
  3. Висока якість матеріалів. Полімерні плівки, які використовуються для виготовлення, мають високу міцність та довговічність. Вони не вбирають запахів та не накопичують пил, що робить їх дуже гігієнічними.
  4. Простота догляду. Легко чистити звичайним миючим засобом та м’якою ганчіркою. Вони не вимагають фарбування або інших робіт з обслуговування.
  5. Корисні властивості. Можуть виконувати різні функції, такі як звукоізоляція, захист від пожежі, підсвічування та інші. Можна зробити приміщення більш комфортним та безпечним для проживання.

Натяжні стелі у сучасному інтер’єрі

Натяжні стелі є чудовим доповненням до сучасного інтер’єру. Вони дозволяють створювати різноманітні ефекти та виділяти окремі зони в приміщенні. Крім того, натяжні стелі можуть бути встановлені в будь-якому приміщенні, включаючи ванну кімнату та кухню. Вони не бояться вологи та температурних перепадів, тому є ідеальним варіантом для приміщень з підвищеною вологою.

Компанія Glory пропонує професійний монтаж та ремонт натяжних стель у Кам’янському та Дніпрі. Професіонали використовують тільки високоякісні матеріали та гарантують високу якість роботи.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *