Особливості вентиляції виробничих приміщень

Якісна вентиляційна система важлива не лише для дому, а й для промисловості. Таке обладнання забезпечує вчасний вивід відпрацьованого повітря, шкідливих для здоров’я домішок, контролює мікроклімат та допомагає заощаджувати тепло. Про те, якою має бути вентиляція виробничих приміщень та як її вибрати, поговоримо в нашій статті.

Особливості вентиляції виробничих приміщень

Вимоги, яким повинна відповідати промислова вентиляція

Особливості вибору вентиляційної системи залежать, у першу чергу, від особливостей виробництва. А також площі приміщення, в якому встановлюватиметься вентиляція. Проте існують загальні вимоги. Це:

  • Висока ефективність роботи — на неї вказує коефіцієнт корисної дії, прописаний у технічній документації. Оптимальний показник — від 76%.
  • Наявність припливного та витяжного режиму роботи. У такому випадку, система забезпечуватиме швидкий вивід відпрацьованого повітря та постійний доступ свіжого, незалежно від погоди, пори року.
  • Енергоощадність. Вентиляція може підтримувати оптимальний рівень температури в приміщенні, цим самим скорочуючи витрати на опалення. А також забезпечуючи комфорт вашим працівникам.
  • Безшумність. Чим тихіше працюватиме вентиляція — тим краще.
  • Адаптованість під потреби конкретного клієнта — забезпечення технічного завдання вентиляції виробництва. Технічне завдання може для проєктування вентиляції може суттєво відрізнятися залежно від особливостей промисловості, площі об’єкта тощо.

Варто також звертати на наявність додаткових опцій: повітряного фільтра, контролю рівня вуглекислого газу та вологості, нічого режиму роботи та можливість дистанційного керування.

Особливості вентиляції виробничих приміщень

Вентиляції з рекуператором тепла — вдалий вибір для виробництва

Теплоощадна вентиляція з рекуператором тепла гарантує оптимальний мікроклімат у виробничих приміщеннях. Система одночасно забезпечує притік свіжого повітря, виводить відпрацьоване та не допускає витоку тепла за межі приміщення. Влітку вентиляція з рекуператором допомагає економити на кондиціонуванні, а взимку — на опаленні. За підрахунками, системи дозволяють зберегти до 96% тепла/прохолоди в межах приміщення. А також гарантують комфорт, без необхідності частого обслуговування.

Переглянути каталог виробничих вентиляцій можна на сайті компанії Prana. Це виробник вентиляційних систем, який допоможе знайти оптимальне обладнання та розробить індивідуальний проєкт вентиляції для вашого бізнесу.

Подбайте про комфорт у виробничих приміщеннях з якісними промисловими вентиляціями!