Чим відрізняється коаксіальний кабель від звичайного?

Коаксіальний кабель є типом електричного кабелю, який складається з внутрішнього провідника, оточеного ізоляційним шаром, а потім плетеного або фольгованого екрана, кожен з яких вкритий зовнішньою ізоляційною оболонкою. Це популярний вибір для багатьох мережевих додатків через його високу продуктивність і надійність. Але чим він відрізняється від стандартного електричного кабелю?

Чим відрізняється коаксіальний кабель від звичайного?

По-перше, найголовніша відмінність між цими двома кабелями полягає в їхній конструкції. Коаксіальний кабель має внутрішню жилу, що складається з одного ізольованого дроту, по якому передається сигнал, тоді як звичайні кабелі складаються з декількох менших дротів, пов’язаних разом. Ізоляція цих окремих проводів допомагає запобігти будь-яким втратам або спотворенням під час передачі даних на великі відстані. Крім того, екран навколо внутрішньої жили коаксіального кабелю забезпечує додатковий захист від електромагнітних перешкод, які можуть спричинити порушення або втрату даних в інших типах проводки.

Який сигнал передає коаксіальний кабель?

Selteq — компанія, що спеціалізується на продажі та доставці коаксіальних кабелів 50 Ом https://selteq.com.ua/uk/koaksialnyj-kabel-50-om/ в Києві та по Україні. Коаксіальний кабель складається з внутрішнього дроту і зовнішнього екрану, по якому передаються електричні сигнали для передачі даних між двома точками. Цей тип кабелю ідеально підходить для передачі радіочастотних (РЧ) сигналів, таких як аналогові або цифрові аудіо-, відео- та інтернет-сигнали.

Чим відрізняється коаксіальний кабель від звичайного?

Сигнал, що передається по коаксіальному кабелю, залежить від типу сигналу, який він використовується для передачі. Наприклад, якщо він використовується для передачі цифрового аудіо або відео, сигнал буде закодований у цифровому вигляді, на відміну від аналогових сигналів, які використовують інший формат кодування. Крім того, швидкість, з якою сигнал може проходити коаксіальним кабелем, також впливає на його якість — вищі швидкості, як правило, краще підходять для передачі високоякісних аудіо- та відеосигналів.