Як і яку зробити лавку для дачі із піддонів

У наш «веселий» час кожен норовить щось змайструвати, щось для чогось пристосувати! Господарські жилки все частіше і частіше стали виявлятися — нічого більше не викидається! Кожній «непотрібній» речі можна подарувати нове життя!

Особливо це актуально на дачі! Стільки всього накопичилося — куди все пристосувати? А скільки всього потрібно, щоб ваш улюблений шматочок землі був доглянутим, ексклюзивним і, звичайно ж, зручним!

Дана стаття якраз і навчить вас робити лавки з піддонів своїми руками! Лавка знайде своє застосування на кожній дачі! Під деревцем в саду, на ганку, біля городика — всюди лава буде доречна.

Для початку, розглянемо фотографії лавок, виконаних своїми руками зі звичайних дерев\’яних піддонів.

Лавки з піддонів, фото добірка:

Переглянувши безліч лавок, давайте зупинимося ось на цьому варіанті. Для першого разу цього буде достатньо, а коли ви приловчитеся
майструвати з піддонів лавки, зможете перейти на більш складні моделі.

Лава з піддону, покрокова інструкція

• Беремо один цілісінький піддон (в наших же інтересах, щоб піддон був цілим — все-таки на ньому сидіти доведеться);

• За допомогою ножівки розпилюємо наш піддон на дві частини. Зверніть увагу. Та частина піддона, на якій ми будемо сидіти, повинна бути трохи більша за спинку! Тому для спинки беремо три поперечини, а для сидіння — чотири;

• За допомогою додаткових дощок, наявних на вашому господарстві і цвяхів, збиваємо спинку лави з сидінням (можна і саморізами). Правильне з\’єднання спинки і сидіння розгляньте на малюнку нижче:

Повинна вийти приблизно ось така основа майбутньої лави;

• Для збільшення надійності і міцності з\’єднання спинки з сидінням, застосуємо спосіб подвійного кріплення. Завдяки йому, ваша садова лава витримає будь-яке навантаження, навіть
великий чоловік буде надійно і з комфортом сидіти на вашій лавці;

• Прийшов час озброїтися шліфувальною машинкою і як слід відшліфувати
всю робочу поверхню (сидіти на гладкій поверхні набагато приємніше і
безпечніше, ніж на скалкуватій і шорсткій!);

• Зараз нам знадобиться шуруповерт і саморізи. З їх допомогою ми ретельно і надійно прикріпимо ніжки лавки до основи. Якщо навантаження на ніжки передбачаються посилені, тоді за допомогою бруса, ще більш зміцнимо нашу конструкцію;

Подивіться, що у вас вийшло! Цю симпатичну і практичну лавку ви зробили своїми власними руками! Ваше терпіння і наполегливість були вашими помічниками, на шляху до досягнення цієї, хай маленької, але все ж мети!

Ви придбали нові навички, виготовили дуже потрібний в господарстві предмет, прибрали непотрібне «сміття» зі своєї ділянки !!! Честь вам і хвала!

А нагородою буде вдячний погляд дружини, веселе щебетання дітвори, що
грає на вашій лавці, теплі шкарпетки від бабусі, зв\’язані на свіжому
повітрі на все тій же лавці, виготовленої вашими руками!

Залишилося тепер вашій другій половинці проявити свою майстерність і
спорудити невелику, м\’яку подушечку, щоб всій сім\’ї було тепло і
зручно!
 
 
Меблі з піддонів своїми руками, фото