5 розумних стратегій використання пральної машини

Пральні машинки — справжні рятівники часу для багатьох із нас сьогодні у цьому лихоманковому способі життя. Прання – одне з найболючіших домашніх завдань, яке забирає багато часу. Пральні машини зробили наше життя простіше та краще, допомагаючи нам економити час та енергію.

Від звичайних суконь, таких як топи, футболки та штани, до більш важкого одягу, такий як покривала, ковдри, рушники та штори, пральні машини ідеально справляються з їх очищенням. Майстер пральних машин рекомендує правильно використовувати та регулярно обслуговувати.

 

Звичайно, ви користуєтеся пральною машиною вже багато років, але питання в тому, чи правильно ви її використовуєте? Ми завжди думаємо, що його легко використовувати, але це не завжди так! Переконайтеся, що ви прочитали керівництво і точно знаєте, як використовувати пральну машину для ідеально чистого та свіжого одягу щоразу. Отже, якщо ви щойно купили пральну машину або шукаєте найкращі способи її використання, читайте далі.

Нижче наведено деякі найкращі способи використання пральної машини для щасливого життя машини.

Обмежте розмір навантаження

Перевантаження пральної машини призведе до скорочення терміну служби, і білизна не виходитиме свіжою та чистою. Одяг повинен вільно рухатися, щоб його можна було правильно почистити та випрати. Багато хто з нас думає, що якщо зібрати купу одягу разом, це заощадить час, але це не так. Зрештою ви платитимете більше за пральну машину на пізнішому етапі. Люди повинні розуміти, що пральні машини призначені для обробки певної загальної ваги води та одягу, і вони працюватимуть найкраще, коли використовуються відповідно до своїх можливостей. Тому уникайте перевантаження машини та отримуйте чистий випраний одяг.

 

Використовуйте правильний миючий засіб у потрібному місці

Виберіть відповідний миючий засіб, який підходить для пральної машини, і помістіть його у правильне відділення для миючих засобів у висувній скриньці. Дізнайтеся, як відміряти та використовувати конкретний миючий засіб в упаковці миючого засобу. Завжди відміряйте та використовуйте достатню кількість миючого засобу, щоб уникнути залишків мила на тканині. Для досягнення найкращих результатів використовуйте мірну ложку або мірну склянку, що додається до миючого засобу.

Уникайте надто великої кількості миючого засобу

Застосування занадто великої кількості миючого засобу зробить ваш одяг грубим, і згодом він навіть втратить блиск. Надмірне використання миючого засобу також шкідливе для вашої пральної машини, тому що надлишкові залишки мила можуть пошкодити бак для прання та інші внутрішні компоненти, що врешті-решт призведе до несправностей. Якщо ви зіткнулися з такими проблемами, замовте послуги майстра з ремонту пральних машин.

Зробіть правильні налаштування

Завжди уважно читайте посібник користувача перед початком експлуатації машини. Це допоможе вам зрозуміти налаштування та правильно їх використовувати. Спробуйте використовувати налаштування циклу попереднього замочування, щоб дуже брудний одяг вийшов чистим і свіжим без подвійного циклу прання. Зверніть увагу, що використання неправильних налаштувань може не відразу завдати шкоди вашій пральній машині, але зрештою призведе до її пошкодження з часом, і ви залишитеся з неправильно випраним одягом.

 

Регулярно чистить пральну машину

Чищення та догляд за пральною машиною так само важливі, як і регулярне прання одягу. Завжди мийте та очищайте лотки або диспенсери, щоб уникнути розмноження бактерій чи водоростей. Якщо їх не очистити, це призведе до проблем зі здоров’ям, оскільки мікроорганізми залишаються в лотках і потрапляють у пральний бак. Дотримуйтесь простої поради, щоб очистити машину: виберіть максимальне завантаження, наповніть бак для прання теплою водою та чашкою відбілювача, налаштуйте параметри на цикл самоочищення та запустіть. Вийміть ящики та диспенсери та промийте їх гарячою водою, щоб струсити залишки.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *