Догляд за ортопедичним матрацом

Здавалося б, ви нещодавно придбали новий ортопедичний матрац, а він уже втратив свою комфортність. Що могло спричинити цю неприємність? Такі ситуації часто виникають через неправильний догляд за спальним аксесуаром. Багато покупців забувають про те, що його необхідно регулярно провітрювати, перевертати та чистити. Однак про це поговоримо згодом. Якщо ви плануєте купити матрац для сну, рекомендуємо звернути увагу на асортимент українського бренду Matroluxe. Ознайомитися з ним можна перейшовши за посиланням — https://matroluxe.com/matrasy-ortopedicheskie.

Навіщо потрібно чистити матрац

Будь-який ортопедичний матрац потребує регулярного чищення. Воно дозволяє запобігти скупченню всередині пилу, вологи та бруду. Таке середовище дуже подобається пиловим кліщам, грибкам, бактеріям та ін. Всі ці організми негативно впливають на організм, викликають алергію та ін. Особливо це стосується дитячого незміцнілого організму, який більш вразливий до хвороб.

У деяких випадках неможливо обійтися без професійної хімчистки. Кваліфіковані фахівці дбайливо та ретельно позбавляють вироби від забруднень, тим самим продовжуючи їхній термін експлуатації. Однак підтримувати чистоту спального місця можна і самотужки. Найкращий профілактичний засіб — це якісний наматрацник. Він надійно захистить поверхню від пилу, бруду, а також підвищить її комфорт. Також деякі вироби володіють вологовідштовхувальними властивостями.

Як правильно чистити ортопедичний матрац

Ортопедичні матраци можна чистити сухим та вологим методами. Сухе чищення передбачає використання пилососа зі спеціальною насадкою. Вузька насадка сприяє підвищенню потужності всмоктування, дозволяючи дістатися до глибших шарів наповнення.

Вологого чищення потребує поверхня при виникненні плям. Проте варто сказати, що мочити виріб категорично забороняється. Для видалення плям необхідно зробити мильний розчин, підготувати щітку та паперові рушники. На забруднення дозволяється наносити виключно мильну піну. Потім за допомогою щітки необхідно відтерти бруд та просушити поверхню паперовим рушником. У жодному разі не дозволяється сушити поверхню за допомогою праски, фену або поруч з опалювальними приладами. В іншому випадку на ній з’являться розводи.

Чого не можна робити з матрацом

Існують певні правила користування ортопедичними матрацами. Якщо ви хочете продовжити термін експлуатації аксесуара та надовго зберегти його первозданні властивості, рекомендуємо їх дотримуватись.

Чого не можна робити з ортопедичним виробом:

  1. Ігнорувати графік перевертань. Існує певний графік, за яким вироби необхідно перевертати. У випадку з односторонніми моделями йдеться про перевертання у горизонтальній площині. Двосторонні матраци необхідно перевертати на інший бік. Протягом перших 3-4 місяців після покупки це необхідно робити раз на два тижні. Надалі досить кількох разів на рік.
  2. Перевищувати рівень вологості у приміщенні. Ортопедичні матраци не можна експлуатувати в вологих приміщеннях, що слабо провітрюються. Це може призвести до передчасного зношування пружин і наповнювачів.
  3. Забувати провітрювати. Провітрювати виріб рекомендується один раз на рік. Для цього матрац необхідно винести на свіже повітря та покласти на рівну горизонтальну поверхню, уникаючи прямого потрапляння сонячних променів.
  4. Вибивати. Цей процес не принесе жодної користі, проте може нашкодити наповнювачам та пружинам. Щоб позбавитися пилу, застосовуйте сухе чищення за допомогою насадки пилососа.
  5. Складати, згинати, скручувати. Згинання та скручування допускається тільки для деяких безпружинних моделей для зручності транспортування.
  6. Стрибати на поверхні. Якщо в будинку є маленькі діти, у жодному разі не дозволяйте їм стрибати на матраці. Інакше поверхня швидко покриється горбками та вм’ятинами.
  7. Залишати надовго плями. Будь-які плями та забруднення слід прибирати з поверхні якнайшвидше методом, який ми описували вище.

Придбати матрац ортопедичний Матролюкс можна на офіційному сайті. Компанія здійснює доставку по всій Україні.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *