Меблі від виробника. Дитячі ліжечка

Хочете купити хорошу ліжко з дерева? Зверніть увагу на ліжка з масиву. Це недорогий і екологічний матеріал, з якого виготовляють якісні, зручні і красиві предмети меблів. Дерево ідеально вписується в будь-який інтер'єр і бюджет. На сторінках інтернет-магазину «клен.ua» ви знайдете безліч моделей сучасних і класичних моделей для себе і кожного члена вашої родини. Скористайтеся фільтрами, щоб полегшити пошук і зробити його максимально результативним. Також ви можете звернутися до онлайн-консультанту з будь-яким питанням. Дитячі ліжечка заказати можете тут https://klen.ua/uk/dityachi-lizhechka-69.

Меблі від виробника. Дитячі ліжечка

Масив — це бруски натурального дерева склеєні нетоксичним клеєм і оброблені безпечної для здоров'я людини і тварин просоченням. Натуральність — вагоме якість, адже на сьогоднішній день екологічність меблів хвилює багатьох людей.

Меблі з масиву має низку переваг:

  1. Бездоганний зовнішній вигляд. Спальне місце з дерева виглядає витончено, стильно і дорого. Навіть самі бюджетні моделі будуть виглядати ідеально.
  2. Екологічність. Деревина не вимагає додаткової обробки, тому в меблі не виділятиме шкідливих речовин, здатних нашкодити здоров'ю людини. Крім того, багато порід дерева мають лікувальні властивості, виділяючи ефірні масла.
  3. Довговічність. Такі вироби будуть довго і віддано служити своєму власникові. Також їх можна ремонтувати або відправити на реставрацію без шкоди для вироби.
  4. Зносостійкість. Такі вироби стійкі до подряпин і інших пошкоджень, тому вони надовго збережуть свій бездоганний вигляд.
  5. Спальне місце з деревини зможе доповнити будь-який інтер'єр, як сучасний, так і мінімалізм, хай-тек і інші. А завдяки різноманітності видів ліжок, можна підібрати найбільш підходящий варіант під інтер'єр квартири або будинку.

Меблі від виробника. Дитячі ліжечка

Сучасні технології виробництва дозволяють створювати самі різні моделі, тому кожен знайде ліжко на свій смак. Існують наступні види:

  1. Стандартні — являє собою класичні моделі без надмірностей. Це звичайна прямокутне спальне місце з гострими або обробленими м'яким матеріалом кутами. Такі вироби є універсальними і підійдуть під багато стилів.
  2. З узголів'ям — виглядають масивно, дорого і елегантно. Узголів'я може бути м'яким або твердим, а також обшитий спеціальним матеріалом.
  3. Різьблені — відрізняються наявністю вишуканих узорів і оригінальних орнаментів.