Вироби з піддонів для дачі своїми руками

Дерев\’яні піддони на сьогоднішній день отримали велике поширення і популярність. Найчастіше їх використовують для того, щоб ставити різні вантажі, типу ящиків, паків або мішків, а також іншого товару, який потрібно розвантажити або навпаки. Але це не єдина сфера застосування міцних і стійких дерев\’яних піддонів. Сьогодні їх використовують для того, щоб створювати ігрові майданчики для дітей, будувати паркани та багато іншого, про що сьогодні ми і розповімо.

Дуже часто дерев\’яні піддони люди використовують на дачній ділянці для різних виробів, у тому числі і для виготовлення садових меблів. Піддони можуть мати різні розміри, крім того, вони стійкі і міцні. Виробляти піддони можуть на спеціальному заводі, але не складе праці самому змайструвати дерев\’яний піддон. Не потрібно мати особливих навичок і матеріалів для створення піддону. Потрібно тільки знайти дошки та бруси, цвяхи, потрібний інструмент.

Вироби з піддонів для дачі своїми руками

Чому ж люди так часто використовують піддони у своєму господарстві не за призначенням? Справа в тому, що піддони коштують не дорого. Їх легко дістати для створення виробу на дачній ділянці. В якості матеріалу використовується соснова деревина. Її завжди можна обробити, наприклад, на використаному піддоні, щоб збільшити його експлуатаційний термін. Навіть якщо ви не знайшли зовсім нові піддони, не варто ставити на них хрест: їх ще можна відновити і використовувати для виробів на дачі.

Вироби з піддонів для дачі своїми руками

Отже, поговоримо про те, що ж можна своїми руками на дачній ділянці створити з піддонів. Ми вже говорили, що в основному дерев\’яний піддон використовується для підняття вантажів над землею. Причина – поява на землі вогкості, води, яка може зіпсувати вантаж. Враховуючи це, на своїй ділянці можна зробити з піддонів помости. Приміром, на вашому городі необхідно якісь роботи виконувати, але вчора пройшов дощ. Щоб не ходити по грядці в грязі, можна викласти з піддонів поміст. Зробити конструкцію дуже просто. Необхідно тільки знайти піддони і рівно покрити ними потрібну площу. Важливо дотримуватися безпеки, створюючи цілісну конструкцію. Очевидно, що піддони потрібно буде закріпити між собою. Можна використовувати невеликі дерев\’яні дощечки, які потім скріплять на саморізах піддони.

Вироби з піддонів для дачі своїми руками

Сарай, ангар, підвал і погріб вважаються господарськими будівлями. Для створення в них підлоги можна використовувати піддони. Якщо ви не хочете ходити по сирій холодній бетонній підлозі, укладіть на нього дерев\’яну основу. Але тут є недолік: підлога не прослужить довго, так як дерево втягує вологу. Куди довше прослужить піддон, якщо його простелити на бетонну основу.

Вироби з піддонів для дачі своїми руками

Щоб птах і худоба не мерзли в сараях, необхідно на підлозі створювати основу, яка дозволить тварині відчувати себе комфортно. У такому разі поверх піддонів потрібно укласти дерев\’яні пластини.

Вироби з піддонів для дачі своїми руками

З піддонів створюють навіть будови на дачі. Наприклад, легко спорудити своїми руками невеликий крільчатник з палет. Піддони послужать якісною опорною конструкцією. Як правило, піддони мають правильну геометричну форму. Це означає, що їх легко використовувати в будівництві.

Вироби з піддонів для дачі своїми руками

Отже, вам потрібно зробити компостну яму? Легко! Потрібно викопати в землі яму, а для того щоб її обмежити всередині, використовуємо кілька піддонів. Останнім часом все частіше використовується на дачній ділянці піддон для створення огорож та інших огорож. Традиційними вважаються бетонні, металеві та кам\’яні огорожі. Сьогодні ми розповімо про те, як зробити паркан з піддонів своїми руками.

Вироби з піддонів для дачі своїми руками

Такі конструкції створюються тоді, коли у господаря ділянки немає часу возитися зі складними матеріалами, які до того ж коштують не дешево. При цьому ви не повинні думати, що сусіди будуть сміятися з вашого паркану. Власне кажучи, яку це грає роль, якщо паркан якісний і міцний. Все, що потрібно для створення паркану – це металеві опори, розмітка на ділянці, а також самі піддони.

Вироби з піддонів для дачі своїми руками

Ландшафтні дизайнери також кажуть, що піддони можна використовувати біля альпійських гірок, клумб, альтанок, басейнів і так далі. Так, на кожній ділянці можна зустріти безліч декоративних рослин, більшість з яких – кучеряві. Для цього використовуємо дерев\’яні піддони. Створимо опорну конструкцію. Примітно, що на ній не тільки будуть витися рослини, але ще можна і встановити горщики з квітами. З піддонів на ділянці робляться містки, альтанки, гірки та інше.

Вироби з піддонів для дачі своїми руками

Садові меблі із палет

Далі. Дуже багато підручних матеріалів використовується для створення садових меблів. Настав час звернути увагу на новий матеріал для меблів – дерев\’яні піддони. Вони будуть служити якісною основою для меблів в саду.

Вироби з піддонів для дачі своїми руками

Ви легко своїми руками зможете зробити диван, крісло, гойдалки на дачі з піддонів. А м\’які матеріали можна купити або зшити самостійно. Так, при мінімальних фінансових і тимчасових витратах ви створите комфортні меблі, на яких можна буде відпочивати вечорами в саду або просто посидіти в перерві між роботами.

Вироби з піддонів для дачі своїми руками

Отже, в короткому огляді постараємося назвати ще кілька виробів для дачі, які самостійно можна зробити з дерев\’яних піддонів. Перший предмет – це підставка для взуття. Якщо поставити вертикально один піддон, то він вже сам по собі буде ідеальною підставкою. Відмінна вішалка вийде для одягу, якщо на піддон прикріпити гачки і повісити його на стіну.

Вироби з піддонів для дачі своїми руками

На дачі немає столу? Не обов\’язково купувати готовий стіл в магазині. Можна взяти кілька піддонів і скріпити їх між собою. Вийде чудовий столик. Для збільшення його функціональності прикручуємо коліщатка.

Вироби з піддонів для дачі своїми руками

У підвалі з піддонів можна робити не тільки підлогу, але і полички для зберігання вина, овочів і банок з закрутками.

Вироби з піддонів для дачі своїми руками

Відмінно застосовуються піддони на клумбах, де виконуються квіткові композиції. Для дітей можна змайструвати простору пісочницю, а також невеликий будиночок для гри.

Вироби з піддонів для дачі своїми руками

Як бачимо, існує маса можливостей використовувати піддони не за основним призначенням.

Можливо, у вас є власні ідеї з приводу того, що можна зробити з палет своїми руками на дачній ділянці. Сміливо майструйте.