» » Сушильна шафа - крок комфорту і затишку

Сушильна шафа - крок комфорту і затишку

Разом зі стрімко мінливих світом в повсякденне життя людини входять все нові і нові інноваційні технології. Прогрес неможливо зупинити. І ось вже місце батарей опалення і масляних обігрівачів, які використовуються для сушки вологих речей, зайняла сушильна шафа. Вона з легкістю справляється з сушінням будь-якого взуття і одягу. Навіть ніжні й делікатні тканини їй байдуже.

 

Варто лише тільки повісити мокре пальто на вішалку, акуратною стопкою скласти іншу білизну, занурити вологе взуття в спеціальний відсік, виставити температурний режим операції і можна сміливо займатися іншими справами.

 

Сушильні шафи побутові стали природним доповненням до будь-якого інтер'єру. Без них вже не обходяться ні вдома, ні на виробництві. Адже величезна кількість людей працюють у важких і зовсім некомфортних умовах. Електрики, монтери, прохідники, будівельники і монтажники довгий час знаходяться на відкритому повітрі або в сирих погано опалюваних приміщеннях. За робочий час їх уніформа вбирає величезну кількість сторонньої вологи. Дуже зручно в кінці зміни помістити вологі речі та взуття в сушильну шафу, щоб вранці одяг був готовий до подальшої експлуатації.

 

Маючи ж такий пристрій у власному будинку, відпаде необхідність турбуватися про те, що на вулиці проливний дощ або снігопад.

 

Можна буде, з легкістю подбати про свій одяг, що зазнав негоди. Речі з піногуми, пластика, головні убори, робочий одяг і сорочки не тільки швидко висохнуть, а й абсолютно не втратять свого первісного вигляду.

 

Адже принцип дії сушильної шафи заснований на перетворенні зайвої вологи, що міститься в речах, в пар, який видаляється за допомогою повітряного потоку. У подвійному дні корпусу (в деяких моделях в стелі) розташований ТЕН і потужний вентилятор. За допомогою них повітря ззовні потрапляє всередину і нагрівається. Після чого гарячий потік прямує на мокрий одяг. Остигле і вологе повітря виводиться за межі за допомогою примусової вентиляції. Температурний режим будь-якої операції задається безпосередньо власником речей і може зайняти близько 3 годин.

 

На сьогоднішній день купити сушильну шафу не є проблемою. Вироби найрізноманітніших видів і принципу роботи, плавно вписуються в будь-який інтер'єр, можуть без праці стати гарантією здоров'я та добробуту будь-якої сім'ї. А різноманітність цих пристроїв може порадувати будь-яку господарку. Адже зараз можна придбати не тільки шафу для сушіння речей, але і для сушіння ягід, овочів, фруктів, морепродуктів і м'яса.


Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Сушильна шафа - крок комфорту і затишку
4-10-2016
Кулькість читачів: 1109