Napoleon – ваш найкращий помічник у підборі обладнання для грилінгу

Справжні шанувальники комфорту завжди надають перевагу побутовому обладнанню для грилінгу, що постійно вдосконалюється та оновлюється відповідно до сучасних вимог. Саме такими є пристрої для приготування барбекю від бренду Napoleon. Ці грилі мають сучасний дизайн, функціональні аксесуари та виготовлені з якісних матеріалів. Українські споживачі мають змогу придбати грилі Наполеон різних конфігурацій, розмірів і потужності. Вони є незмінними фаворитами з-поміж продукції подібного типу.

Асортимент приладів Napoleon

Залежно від потреб споживача, гриль-обладнання ділиться на стаціонарні та портативні моделі, кожна з яких має свої певні переваги для тієї чи іншої сфери вжитку. Вбудовані зразки пристроїв мають переважно великі розміри та є неодмінним атрибутом для приготування великої кількості страв у закладах громадського харчування. Мобільні прилади поділяються на електричні та вугільні. Для кожного з них характерні певні переваги, основними з-поміж яких є такі:

  • дають змогу приготувати барбекю незалежно від погоди надворі;
  • рівномірно підсмажують страви з обох боків і надають продуктам чудову золотисту скоринку;
  • деякі моделі мають функцію копчення;
  • допомагають готують страви правильного харчування;
  • не потребують використання олії;
  • можуть довго зберігати температуру;
  • допомагають розморозити чи підігріти їжу;
  • скорочують потребу в контролюванні всього процесу смаження.

 

Окрім цього, переносні моделі дуже легко розібрати та транспортувати зі собою, наприклад, на природу чи на дачу. Це дасть змогу не витрачати зайвий час на розпалювання багаття.

Електричні грилі «Наполеон»

Потужні та функціональні пристрої бренду Napoleon, що працюють від електромережі, впевнено завоювали увагу справжніх гурманів. Ці грилі є досить економними та зручними в експлуатації. Додатковий плюс полягає у відсутності диму, що робить можливим працювати з обладнанням у закритому приміщенні. Електричний гриль має відмінні технічні характеристики. Він легко миється та може розміститися в умовах обмеженого простору.

 

Napoleon – ваш найкращий помічник у підборі обладнання для грилінгу

Незмінна функціональність і зручність замовлення

Успіх впровадження ідеї щодо приготування смачних страв зі зручністю залежить від правильно підібраного обладнання. Важливо надавати перевагу перевіреним виробникам, що гарно зарекомендували себе на ринку. Саме продукція Napoleon відповідає визнаним світовим стандартам якості та є сертифікованою.