Різновиди паркетних покриттів » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Різновиди паркетних покриттів

Різновиди паркетних покриттів

Серед сучасних будівельних матеріалів існує велика кількість підлогових покриттів. Паркет входить в число одних з найбільш поширених. Він привертає якістю, практичністю і зовнішнім виглядом. Зараз на ринку можна знайти досить широкий вибір різних текстур, розмірів і форм подібного матеріалу.

Штучний паркет


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Цей тип покриття являє собою планки, у яких є гребені і пази. Вони закріплюються в замок і формують цілісну конструкцію. Основу штучного паркету складає тверда деревина. Товщина таких планок коливається від 15-ти до 22-х міліметрів, а довжина, як правило, півметра.

Переваги штучного паркету:

    
різноманітності варіантів укладання;
    
довговічність;
    
можливість ремонту при необхідності.

Масивний паркет


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Дошка масивного паркету виготовляється з цільного дерева. Таке покриття оснащено гребенями і пазами, які використовуються для фіксації дошки при укладанні. Його ширина сягає більш ніж 8-ь сантиметрів, товщина варіюється від 15-ти міліметрів, а довжина досягає декількох метрів. Такий паркет володіє такими якостями:

    -
привабливий зовнішній вигляд;
   
- велика гамма кольорів;
    -
довговічність.


Паркет у вигляді плитки


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Ще одним варіантом паркетного покриття є паркетна плитка. Вона є елементом статі. Виготовлення такого виробу відбувається за художнім малюнком на фабриці. Плитка збирається з цінних деревних порід. Ця плитка має товщину понад 15-ти міліметрів. Її монтаж здійснюється на спеціальній фіксує плівці, завдяки якій, штучний складальної паркет не деформується при укладанні, зберігає геометрію створеного малюнка і має особливості щитового паркету, що в свою чергу однозначно прискорює і спрощує настил без погіршення якості.

Виробництво паркету у вигляді плитки відбувається в промислових умовах. Завдяки цьому існує можливість виконати навіть найскладніші малюнки. Всі художні фрагменти паркету, які врізаються в процесі виготовлення плитки, складаються як в повторювані елементи, так і в оригінальні блоки. Сучасна технологія виготовлення дозволяє навіть середньокваліфікованої паркетникам створювати дуже красиві композиції. Крім цих переваг, плитку можна легко транспортувати за рахунок герметичної упаковки.

Паркетна дошка


Паркет - унікальне покриття для підлоги, яке виготовляється з натуральних матеріалів і має високу якість. Деревні пласти, які лягають в основу паркетної дошки розташовуються в перпендикулярних площинах. Саме завдяки цій технології даний виріб відрізняється високою міцністю і стійкістю до зносу, дошки не розколюються, а їх термін експлуатації досить великий. Паркет досить стійкий до коливань вологості і температури. Немає необхідності шліфувати поверхню, шпатлевать і навіть обробляти лаком. Пол з такого матеріалу буде довговічним і міцним, до того ж, за ним легко доглядати.

Хоча паркетна дошка досить складна за конструкцією, оскільки вона складається з перпендикулярно розташованих один до одного шарів, які склеєні між собою, вона досить зручна при монтажі і демонтажі.

Сучасна технологія передбачає три шари деревини. Верхній пласт покривається захисним шаром лаку або масла і має товщину від 0.5 до 6 міліметрів. Він виготовляється з дорогої породи деревини. В основному виробники випускають дошку, у якій товщина верхнього шару чотири міліметри.

Залежно від вимог до естетики дошки, її можуть піддати декільком видам додаткової обробки, серед яких:

    -
брашірованіе;
   
- нарізка фасок;
    -
стругання;
    -
відбілювання;
    -
додаткова термообробка.

Крім цього, під час фінішної обробки може бути проведено тонування дошки.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Особливістю середнього шару дошки є наявність сполучного елемента двох типів: шпунтове і замкове. Для шпунтового, необхідно вирізати паз і шип. Ці елементи проклеюються водостійким клеєм при монтажі. Кожну планку необхідно щільно підбити. Такі роботи проводяться для попередження подальшого скрипу підлоги. Замкове ж з'єднання склеювати не потрібно. Саме цей факт робить його найпоширенішим на сьогоднішній день.

Укладає шар паркетної дошки проводиться з деревини хвойних порід. Він розташовується перпендикулярно щодо попереднього шару. Його товщина становить півтора міліметра.

Паркет. Серед інших матеріалів він привертає своєю різноманітністю, красивим зовнішнім виглядом, доступною ціною, а також можливістю придбати його в будь-якому будівельному магазині. До того ж, паркет в усі часи вважався одним з найкращих елементів декору будь-якого приміщення.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Різновиди паркетних покриттів
16-09-2016
Кулькість читачів: 1201