Безперебійна робота електромережі - завдання для стабілізатора » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Безперебійна робота електромережі - завдання для стабілізатора

Безперебійна робота електромережі - завдання для стабілізатора

Різкі перепади напруги в електромережі здатні вивести з ладу не тільки нервову систему домочадців, а й всю побутову техніку в будинку. Ремонт її коштує недешево і не завжди можливий. А щоб уникнути неприємностей, варто подбати про якісну і надійну роботу електромережі.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Проблеми з перебоями в електроживленні (а саме - різкі скачки напруги в більшу або меншу сторону), на жаль, це наша реальність. При сучасній насиченості будинку всілякими побутовими приладами іноді це призводить до справжньої катастрофи. Коли одночасно виходять з ладу телевізор і холодильник, комп'ютер і пральна машина, мікрохвильова піч і мультиварка, налагоджене життя перетворюється в хаос. Побутові незручності при цьому можуть виявитися дрібницею в порівнянні з вартістю ремонту або придбання нової техніки. Як захистити свій будинок від збоїв в електроживленні?

Щоб уникнути можливих неприємностей, варто подбати про якісну і надійну роботу електромережі. На електричну мережу поза домом вплинути неможливо. Стрибки напруги все одно неминучі через неякісну роботи або непередбачених аварій. Але мережу всередині будинку або квартири захистити можна і потрібно. У цьому допоможуть стабілізатори різних моделей, основне призначення яких - забезпечити постійні параметри електричного струму в межах будинку або офісу.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Важливо правильно вибрати такий прилад. Вони бувають великі і маленькі, настінні і підлогові, стаціонарні і переносні, але головне не зовнішній їх вигляд, а параметри роботи, якість і надійність. На ринку представлені моделі стабілізуючих пристроїв, що дозволяють домогтися високої ефективності роботи мережі. Але найкращим чином зарекомендували себе електронні безступінчаті стабілізатори напруги.

Що з себе являє пристрій


Безступінчатий електронний стабілізатор - це обладнання, яке працює за принципом широтно-імпульсного модулювання. Тобто вхідний і вихідний напруга регулюються максимально плавно, без різких видимих ​​стрибків напруги.

Підключення такого стабілізатора здійснюється за допомогою клем безпосередньо на виході від розподільного щитка.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

До переваг безступінчатих електронних стабілізаторів можна віднести такі робочі параметри техніки:

   
- Надійна стабілізація напруги в межах норми (220 В) при мінімальному вхідному напрузі 130 В і максимальному - 330 В.
   
- Безперебійна робота обладнання в межах критичних навантажень (нульовий та максимальної).
   
- Мінімальний період реагування в разі сачків напруги в мережі (20 мс).
   
- Стабільна захист техніки в разі перевантажень або короткого замикання в мережі.
   
- Захист стабілізатора від імпульсних перешкод.
   
- Можливість роботи техніки в широкому температурному діапазоні (від 0 до +80 градусів за Цельсієм).

Крім того, електронні безступінчаті стабілізатори мають невеликі габарити і вага, що дозволяє транспортувати і підключати техніку без зайвих трудовитрат.

Як підібрати електронний безступінчатий стабілізатор


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Якщо ваш будинок, офіс або невелике виробниче підприємство забезпечені однофазної електромережею, то безступінчатий електронний стабілізатор - ваш варіант стабілізуючого обладнання. Тим більш актуальною така техніка буде в тому випадку, якщо лінія електропередач не відрізняється надійністю, а об'єкт оснащений великою кількістю побутової техніки.

Єдиним недоліком електронного бесступенчатого стабілізатора є його висока вартість. Однак порятунок від нескінченних ремонтів і заміни побутової техніки повністю окупить витрати на дорогий прилад.

Підібрати модель бесступенчатого електронного стабілізатора вам допоможуть фахівці 220 Volt.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Безперебійна робота електромережі - завдання для стабілізатора
6-09-2016
Кулькість читачів: 1280