Венеціанська штукатурка та де замовити хороших майстрів?

Венеціанська штукатурка – це один із найдорожчих видів декоративних штукатурок, які використовують для оздоблення стін у квартирах, приватних будинках, офісах компаній, ресторанах. При цьому на вартість впливає не ціна матеріалу – дорожче у венеціанській штукатурці ціна нанесення. Річ у тім, що далеко не кожен майстер-штукатур уміє працювати з матеріалом та створювати дійсно неймовірні ідеально гладкі та максимально натуралістичні узори під натуральний камінь.

Венеціанська штукатурка та де замовити хороших майстрів?

Чим унікальна венеціанська штукатурка: кольори, текстура, склад?

Склад венеціанки може відрізнятися у різних виробників та навіть у різних лінійках одного бренду, але незмінними залишаються такі компоненти:

  • Мармуровий пил;
  • Кольоровий пігмент;
  • Гашене вапно.

Залежно від призначення та особливостей приміщення, до складу можуть додавати антисептичні домішки, подрібнений граніт, сік каучукового дерева, тощо.

Ключова особливість венеціанської штукатурки або, як її ще називають – марморіно, полягає в тому, що покриття імітує текстуру натурального дорого каміння. Відповідно кольорова палітра теж максимально наближена до натуральної. Якщо ви шукатимете зразки венеціанської штукатурки – фото готових робіт майстрів будуть усі в природній палітрі, без яскравих неонових акцентів.

Венеціанка імітує текстуру мармуру та інших дорогих порід каменю, але таке оздоблення пасує не під кожен стиль інтер’єру. Найбільш гармонійно та вишукано вона поєднується з дизайном інтер’єру в класичному стилі, ампір, ретро, бароко, у світлих тонах без позолоти – підійде під скандинавський стиль або мінімалізм.

Якщо ви вирішили, що у вашому інтер’єрі обов’язково має бути венеціанка – замовити нанесення краще у досвідчених спеціалістів “Прем’єр Декор”.

Венеціанська штукатурка та де замовити хороших майстрів?

Венеціанська штукатурка: ціна за роботу і де замовити?

Робота з нанесення венеціанки складна і дуже кропітка, тому не кожен майстер береться за неї, а кваліфікованих спеціалістів знайти не так уже й просто.

Тому ми підготували кілька порад:

  1. Шукайте за рекомендаціями: якщо ви вже бачили у друзів чи знайомих виконану роботу і вам сподобався результат – беріть контакти майстра.
  2. Перегляньте дошки оголошень. Однак за першим же оголошенням про венеціанку – замовити нанесення відразу ризиковано. Перегляньте роботи в портфоліо, якщо такі є. якщо немає – попросіть майстра надіслати вам фотографії, поцікавтеся, можливо він виконував оздоблення у якомусь із закладів – ви можете відвідати його та побачити все наживо.
  3. Скористайтеся пошуковими системами. Можна шукати за простим запитом «венеціанка майстер» — багато фахівців мають власні сайти, де представлені їхні роботи, детально описані умови співпраці.

І ще одна порада – не поспішайте купувати матеріал самостійно. Щоб з першого погляду було зрозуміло, що на стінах справжня венеціанка, нанести її потрібно правильно: згідно із технологією та рекомендаціями виробника. Тому часто майстри працюють з одним або кількома брендами, продукцію яких добре знають та можуть бути впевненими у результаті.